Zpět na výpis

Romantický, kamenný dům u Guardistalla jen 20 minut od moře

4 1
ID: IT1376

Idylický dům u Guardistalla s dependance

Čtěte více

17 087 850 Kč

690 000 €

583 183 £

739 254 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento romantický, kamenný dům je úžasně zasazen v kopcích u půvabného městečka Guardistallo jen 20 minut od moře. Nemovitost pochází z 19.století a prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2017. Aktuálně se nachází ve výborném stavu, připravená k nastěhování. Dům se rozkládá na dvou podlažích. V přízemí najdeme předsíň, kuchyni, jídelnu, obývací pokoj s krbem, koupelnu a prádelnu. Velice užitečná je také venkovní kuchyně a veranda, ideální pro venkovní stolování. V prvním patře byly vytvořeny 3 ložnice, jedna s vlastní koupelnou, další koupelna a další obývací pokoj s kuchyní a krbem. Příjemná terasa disponuje kouzelnými výhledy do přírody.

K hlavní budově přiléhá dependance skládající se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnicí a koupelnou. Nemovitost je vybavena solárními panely k ohřevu teplé vody. Dům obklopuje zahrada o velikosti asi 3500m2. Je možné zde vytvořit bazén. Nemovitost je přístupná přes 1.2km nezpevněné cesty ve velmi dobrém stavu a nabízí naprostý klid a soukromí.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247