Zpět na výpis

Romantická usedlost v Umbrii blízko města Todi

5
ID: IT0676

Klasická umbrijská venkovská usedlost s krásným výhledem blízko Todi

Čtěte více

18 491 250 Kč

750 000 €

654 465 £

741 311 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Romantická usedlost se spoustou charakteru, umístěna na magickém místě s úžasným výhledem do krajiny a bazénem je na prodej v blízkosti umbrijského města Todi. Tato nemovitost byl postavena již v roce 1630 v typicky umbirjském stylu, tzv. spontánní venkovské architektury, kdy zdejší farmáři k hlavnímu domu postupně přistavovali další části pokaždé, když se rodina rozrostla. V centrální části domu naleznete prostorný obývací pokoj s krbem, odkud je vstup na venkovní verandu s gazebem, perfektním pro posezení v jakékoliv roční období. Z hlavní místnosti se pak dostanete do dalších částí domu skrz menší chodbičky a schodiště. Nemovitost nabízí spoustu prostoru - je zde celkem 5 ložnic, 2 koupelny plus další extra místnosti. Je možné přistavět jednu či dvě koupelny. Nemovitost je obklopena krásnou zahradou o výměře asi 1.2 hektaru, v jejíž jedné části rostou olivovníky a dále zde naleznete krásný bazén. Nemovitost se nachází ve výhodné poloze pro ty, kteří rádi podnikají výlety do přírody a typických umbirjských městeček, včetně Perugie, Orvieta, Assisi a dalších. Todi je vzdáleno pouze 6km s veškerou občanskou vybaveností.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247