Zpět na výpis

Romantická usedlost v Umbrii blízko města Todi

5
ID: IT0676

Klasická umbrijská venkovská usedlost s krásným výhledem blízko Todi

Čtěte více

18 562 500 Kč

750 000 €

638 677 £

812 186 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Romantická usedlost se spoustou charakteru, umístěna na magickém místě s úžasným výhledem do krajiny a bazénem je na prodej v blízkosti umbrijského města Todi. Tato nemovitost byl postavena již v roce 1630 v typicky umbirjském stylu, tzv. spontánní venkovské architektury, kdy zdejší farmáři k hlavnímu domu postupně přistavovali další části pokaždé, když se rodina rozrostla. V centrální části domu naleznete prostorný obývací pokoj s krbem, odkud je vstup na venkovní verandu s gazebem, perfektním pro posezení v jakékoliv roční období. Z hlavní místnosti se pak dostanete do dalších částí domu skrz menší chodbičky a schodiště. Nemovitost nabízí spoustu prostoru - je zde celkem 5 ložnic, 2 koupelny plus další extra místnosti. Je možné přistavět jednu či dvě koupelny. Nemovitost je obklopena krásnou zahradou o výměře asi 1.2 hektaru, v jejíž jedné části rostou olivovníky a dále zde naleznete krásný bazén. Nemovitost se nachází ve výhodné poloze pro ty, kteří rádi podnikají výlety do přírody a typických umbirjských městeček, včetně Perugie, Orvieta, Assisi a dalších. Todi je vzdáleno pouze 6km s veškerou občanskou vybaveností.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247