Zpět na výpis

Rodinný dům 700m od moře v Marina di Cecina

3 700m
ID: IT0970

Vila 700m od pláže na toskánském pobřeží...

Čtěte více

20 961 000 Kč

850 000 €

758 687 £

819 910 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velký dům ve výborném stavu v rezidenční oblasti Marina di Cecina jen 700m od pláže.

POLOHA: Vila je umístěna pouhých 700m od dlouhé písečné pláže a v bezprostřední blízkosti obchodů, restaurací a barů. Marina di Cecina je příjemné a živé přímořské letovisko. Z letiště v Pise se sem dostanete autem za necelých 40min jízdy, z Prahy je to asi 11h30 a z Brna necelých 11h jízdy. Marina di Cecina je ideální základnou pro objevování zbytku Toskánska - v okolí najdete mnoho zajímavých míst včetně vinařské oblasti Bolgheri, kamenných středověkých městeček jako Casale Marittimo nebo Castagnetto Carducci, ale jednoduše se dostanete i do Sieny nebo Florencie.

POPIS NEMOVITOSTI: Pěkný samostatný rodinný dům plně zrekonstruovaný v roce 2008 se nachází v rezidenční čtvrti příjemného přímořského městečka Marina di Cecina. Dům se rozkládá na dvou podlažích o celkové ploše asi 265m2 plus zastřešené verandy a zahrádka. Vila disponuje velkým obývacím pokojem, kuchyní s jídelnou, 3 ložnicemi a 2 koupelnami. Je možné přistavět další patro. Celková velikost pozemku je asi 600m2 a je plně oplocen, takže je zde absolutní soukromí. Parkování je možné ve dvoře nebo na ulici venku.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247