Zpět na výpis

Rodinná vila s bazénem u městečka Penne

5 1 24 000m
ID: IT1364

Vila ve výborném stavu s bazénem a zahradou jen 24km of moře a 30km od Pescary

Čtěte více

11 874 550 Kč

470 000 €

402 309 £

500 888 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Prostorná, elegantní vila obklopená olivovníky s fantastickým výhledem na pohoří Gran Sasso a kopce vlnící se směrem k moři. Nemovitost se nachází podél klidné silnice, ale pouze 5 minut jízdy do rušného města Penne s plnou občanskou vybaveností. Městečko Penne je umístěno asi 30km od Pescary a 24km od moře. K vile se dostanete přes automatickou elektrickou branku, odkud vede soukromá příjezdová cesta až ke vchodu.

Vila o výměře 257m2 se rozkládá na dvou podlažích a disponuje v přízemí kuchyní, jídelnou, prostorným obývacím pokojem s s terasovými dveřmi na velkou krytou terasu, koupelny/prádelny a chodby a v prvním patře z 5 ložnic, z nichž 2 mají vlastní koupelny se sprchovým koutem a rodinné koupelna se sprchovým koutem a vanou. Čtyři ložnice mají terasy s krásným výhledem do krajiny. Všechny pokoje jsou velké a plné přirozeného světla. Okna jsou dvojitá a všechna mají sítě proti hmyzu. Interiér je laděn do neutrálních barev, podlaha v přízemí je z terakotové dlažby, v obývacím pokoji dlažba s dřevěným efektem. Na schodech a v patře jsou pak mramorové dlaždice. Kuchyň byla instalována v roce 2016 a je vybavena masivní dubovou pracovní deskou a skrývá spoustu úložného prostoru. Krytá terasa v přízemí je ideálním místem pro grilování a večírky a bez problémů pojme 20 osob. Patra jsou vzájemně spojená venkovním schodištěm.

V posledních letech byla nemovitost dále vybavena fotovoltaickým systémem, nabíjecím místem pro elektromobily a hybridním systémem vytápění tepelným čerpadlem, pracujícím se solárními panely nebo plynem.

Pozemek o celkové rozloze přes 23 000m2 je částečně oplocený a najdeme zde velký přístavek vhodný pro skladování nebo pro ustájení zvířat. Mohl by být také přeměněn na hernu, venkovní kuchyni nebo sprchové kouty u bazénu. Nadzemní bazén nabízí krásné výhledy do krajiny směrem k moři, které je za jasných dní viditelné. Zbytek pozemku je svažitý a mohl by být využíván na pěstování zeleniny nebo chov koní.

Region Abruzzo se nachází v jižní Itálii a je ideálním místem pro milovníky přírody, ale také pro ty, kteří si chtějí užít kulturní a historické památky. Abruzzo je známé svými národními parky, které nabízejí nekonečné možnosti pro pěší turistiku, horskou cyklistiku a pozorování divoké zvěře. Gran Sasso, nejvyšší hora Apenin nabízí skvělé možnosti pro horolezectví, ale i lyžování. Zkrátka nepřijdou ani návštěvníci, kteří vyhledávají klasickou dovolenou u moře. Nejoblíbenějšími přímořskými letovisky jsou Pescara a Vasto, které lemují dlouhé písečné pláže. Za prohlídku také stojí historická města Teramo, Chieti nebo vesnička Santo Stefano di Sessanio.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528