Nemovitosti v Londýně na prodej

Toto kosmopolitní velkoměsto a finanční centrum je miláčkem investorů díky stabilnímu růstu cen realit,  silnému anglickému právnímu systému, který chrání investice, a především obrovským možnostem ve všech oblastech života, které nemají v jiných evropských metropolích konkurenci. Pro aktuální nabídku nemovitostí v Londýně nás kontaktujte.Seřadit podle

Byt v Londýnské City

1
ID: UK0005

Prestižní nový byt v mrakodrapu londýnské City…

12 533 513 Kč

Velký dům na okraji Londýna

7
ID: UK0004

Moderní rodinný dům, který je v současné době pronajímán po pokojích se skvělým spojením do centra Londýna….

19 820 448 Kč

Nové byty u Temže

1
ID: UK0003

Jedinečné nové byty v prestižní lokalitě skvěle spojené do centra…

26 232 948 Kč - 43 971 436 Kč

Můžeme vám pomoci s hledáním nemovitosti?

Pokud nemáte čas vybírat z naší nabídky nemovitostí nebo jste nenašli, co hledáte, vyplňte a pošlete tuto poptávku a MY SE VÁM OZVEME nejpozději do 1 pracovního dne.

Jak napsat poptávku? Ukázky ideálních poptávek

Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Zajímavosti o nemovitostech v zahraničí
S dětmi do rakouských Alp - nejlepší střediska pro rodinnou dovolenou
Přemýšlíte o dovolené na horách v Rakousku s celou rodinu a hledáte nejlepší středisko, kde si dobře zalyžují dospělí i nejmladší členové rodiny? Pak právě pro vás jsme připravili seznam nejlepších středisek pro rodiny s dětmi, kde naleznete tipy nejen na dobré lyžování pro celou rodinu, ale také na nejrůznější aktivity po lyžování. 
Pokračovat ve čtení