Zpět na výpis

Řadový dům u golfu nedaleko městečka Budens

2 1 ano 2 000m
ID: PT0247

Řadový dům u golfového hřiště v resortu se společným bazénem. Skvělá poloha - jen pár minut od veškerých služeb a pláže...

Čtěte více

9 374 565 Kč

379 000 €

322 871 £

411 255 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Kompletně zrekonstruovaný dům se 2 ložnicemi se nachází u golfového resortu nedaleko městečka Budens s malebným výhledem na golfové hřiště a na moře. K moři je možné dojet autem během 5 minut. Pláž Praia da Luz je cca 15 minut od domu, pláž Meia Praia cca 20 minut.

Dům o ploše cca 92 m2 sestává z velkého obývacího a jídelního prostoru s krbem na dřevo, plně vybavené kuchyně, 2 ložnic (obě s vestavěnými skříněmi, jedna z nich má navíc soukromou terasu s výhledem na golfové hřiště, krajinu a na moře) a 2 koupelen. Dům také nabízí 2 prostorné, jižně orientované terasy. Na jedné z nich je vestavěný gril a jídelní stůl, ideální pro venkovní stolování. Druhá má krásný relaxační prostor s pohovkami.

V domě jsou nové podlahy, velký úložný prostor, nový bojler, dvojitá skla. Možnost využívání společného bazénu v resortu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247