Zpět na výpis

Působivý dům s bazénem v Chianti

3
ID: IT1340

Krásný kamenný statek v srdci Chianti jen 45 minut od Florencie vhodný pro milovníky toskánské přírody a gastronomie

Čtěte více

29 452 500 Kč

1 190 000 €

1 013 367 £

1 288 668 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Pohádkový dům v klasickém toskánském stylu, výborném stavu s bazénem se nachází v srdci kraje Chianti, mezi městy Greve in Chianti a Figline Valdarno. Celý komplex se skládá z hlavní budovy (171m2), zemědělského přístavku (52m2) a stodoly (90m2) s multifunkčním užitím (dům pro hosty, pracovna, fitness, atd.), tedy celkově obytná plocha o cca 352m2. Je zasazen do příjemné zahrady, která harmonicky kombinuje různá prostředí včetně bazénu a relaxační zóny a romantických zákoutí ve stínu stromů. K pozemku o celkové rozloze cca 9 hektarů také patří asi 1 hektar olivového háje. Zahrada je oplocena.

V hlavním domě najdeme v přízemí předsíň, která vede do jídelny a kuchyně napojené na prádelnu. Dále je na tomto podlaží umístěn salón, ložnice a koupelna. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, které je složeno z velkého obývacího pokoje s výjimečnou atmosférou a krbem a velkou terasou o výměře 40m2. Dále je zde manželská ložnice s vlastní koupelnou a studovna. Z Prahy sem dojedete za asi 12 hodin jízdy. Mezinárodní letiště v Pise je vzdáleno cca 1h20 a letiště ve Florencii jen 45min.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528