Zpět na výpis

Prostorný apartmán v Tarvisiu

3
ID: IT1106

Příjemný apartmán v lyžařském středisku Tarvisio nedaleko centra

Čtěte více

6 410 300 Kč

260 000 €

226 881 £

256 988 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Příjemný apartmán s garáží na dvou podlažích v rezidenční čtvrti jen pár kroků od oblíbeného střediska Tarvisio.

POLOHA: Tarvisio

POPIS NEMOVITOSTI: Apartmán nabízí spoustu prostoru a funkční zařízení v tradičním stylu. V přízemí o výměře asi 70m2 najdete velký obývací pokoj , kuchyní s jídelnou, špíz, koupelnu s oknem a manželskou ložnici. Dále je zde garáž o výměře asi 15m2. První patro o výměře asi 75m2 tvoří předsíň, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a vchodem na terasu, dvě ložnice, balkón a šatna.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528