Zpět na výpis

Prostorná vila v blízkosti moře, Fontane Bianche

3 ano 300m
ID: IT0508

Prostorná vila ve velmi dobrém stavu s krásnouverandou, v rezidenční oblasti sicilského letoviska v blízkosti moře, Fontane Bianche, provincie Syrakusy…

Čtěte více

5 178 600 Kč

210 000 €

187 440 £

202 566 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízená nemovitost se nachází v jednom z nejkrásnějších sicilských přímořských letovisek Fontane Bianche, v provincii Syrakusy, v rezidenční čtvrti. Jde o přízemní dům, jehož obytná plocha je 90 m², který leží na vlastním pozemku o rozloze 500 m². K domu patří také krásná veranda o rozloze 30 m² a podkroví o rozloze 90 m². Dům je dobře vystavěn s použitím kvalitních materiálů a je ve velmi dobrém stavu. Jeho vnitřní prostor sestává z obývacího pokoje, kuchyně, třech ložnic a koupelny s oknem. Dům je vybaven klimatizací i vytápěním a je připojený na obecní vodovod. Venkovní prostor zaujímá prostorná veranda a zahrada osázená stromy a trávníkem. Ostatní venkovní prostor je celý vydlážděný. Vila je plně oplocená a má jak branku pro pěší, tak bránu pro vjezd autem. Dům stojí na skvělém místě jen 300 metrů od moře. Městská pláž je vzdálená zhruba 1400m. Nejbližší letiště Catania Fontanarossa je vzdálené zhruba 70km a je snadno dosažitelné ve zhruba 40 minutách jízdou autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247