Zpět na výpis

Prostorná vila v blízkosti moře, Fontane Bianche

3 ano 1 400m
ID: IT0508

Prostorná vila ve velmi dobrém stavu s krásnouverandou, v rezidenční oblasti sicilského letoviska v blízkosti moře, Fontane Bianche, provincie Syrakusy…

Čtěte více

5 424 300 Kč

210 000 €

188 665 £

238 788 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nabízená nemovitost se nachází v jednom z nejkrásnějších sicilských přímořských letovisek Fontane Bianche, v provincii Syrakusy, v rezidenční čtvrti. Jde o přízemní dům, jehož obytná plocha je 90 m², který leží na vlastním pozemku o rozloze 500 m². K domu patří také krásná veranda o rozloze 30 m² a podkroví o rozloze 90 m². Dům je dobře vystavěn s použitím kvalitních materiálů a je ve velmi dobrém stavu. Jeho vnitřní prostor sestává z obývacího pokoje, kuchyně, třech ložnic a koupelny s oknem. Dům je vybaven klimatizací i vytápěním a je připojený na obecní vodovod. Venkovní prostor zaujímá prostorná veranda a zahrada osázená stromy a trávníkem. Ostatní venkovní prostor je celý vydlážděný. Vila je plně oplocená a má jak branku pro pěší, tak bránu pro vjezd autem. Dům stojí na skvělém místě jen 300 metrů od moře. Městská pláž je vzdálená zhruba 1400m. Nejbližší letiště Catania Fontanarossa je vzdálené zhruba 70km a je snadno dosažitelné ve zhruba 40 minutách jízdou autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247