Zpět na výpis

Prostorná apartmánová vila u moře na ostrově Murter

8 ano
ID: CH0074

Prostorná třípodlažní apartmánová vila s dostatkem parkovacích míst, která je situovaná 80 m od moře na ostrově Murter, vhodná i jako investiční nemovitost...

Čtěte více

37 087 500 Kč

1 500 000 €

1 292 968 £

1 585 478 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato úžasná apartmánová vila se nachází v nádherném prostředí na ostrově Murter ve střední Dalmácii. Je obklopena zelení a je vzdálená pouhých 80 m od moře. Je situovaná 800 m od centra města Murter, kde jsou restaurace, bary, pekárna, obchody a jiné služby. Murter má silniční spojení se Zadarem a Šibenikem. Vzdálenost od letiště v Zadaru je 60 km a Split je vzdálený 80 km od Murteru.

Vila byla postavena v roce 2000 a je ve vynikajícím stavu. Rozkládá se na pozemku o velikosti 1 500 m2, přičemž samotná vila má užitnou plochu 450 m2. Vila je orientovaná na západ a prodává se plně zařízená. Nemovitost je třípodlažní a tvoří ji celkem 5 apartmánů. V přízemí jsou 2 apartmány, sklep a vstup na prostornou terasu s grilem. Oba apartmány mají ložnici, koupelnu, kuchyni, obývací pokoj, jídelnu a terasu. V prvním patře je prostorný byt, který má ložnici, koupelnu, kuchyni, jídelnu, obývací pokoj a balkon. Ve druhém patře se nachází 2 apartmány, z nichž každý má ložnici, koupelnu, kuchyni, jídelnu, obývací pokoj a balkon. Jednotlivé apartmány jsou navzájem propojeny schodištěm, ale mají také samostatný vchod. Apartmány nabízí zajímavý panoramatický výhled na moře a ostrovy Kornati.

K vile patří až 7 parkovacích míst. Výhodou této nemovitosti je, že má licenci k pronájmu a je tedy vhodná i jako investice.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247