Zpět na výpis

Prostorná apartmánová vila u moře na ostrově Murter

8 ano
ID: CH0074

Prostorná třípodlažní apartmánová vila s dostatkem parkovacích míst, která je situovaná 80 m od moře na ostrově Murter, vhodná i jako investiční nemovitost...

Čtěte více

37 995 000 Kč

1 500 000 €

1 281 407 £

1 597 637 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato úžasná apartmánová vila se nachází v nádherném prostředí na ostrově Murter ve střední Dalmácii. Je obklopena zelení a je vzdálená pouhých 80 m od moře. Je situovaná 800 m od centra města Murter, kde jsou restaurace, bary, pekárna, obchody a jiné služby. Murter má silniční spojení se Zadarem a Šibenikem. Vzdálenost od letiště v Zadaru je 60 km a Split je vzdálený 80 km od Murteru.

Vila byla postavena v roce 2000 a je ve vynikajícím stavu. Rozkládá se na pozemku o velikosti 1 500 m2, přičemž samotná vila má užitnou plochu 450 m2. Vila je orientovaná na západ a prodává se plně zařízená. Nemovitost je třípodlažní a tvoří ji celkem 5 apartmánů. V přízemí jsou 2 apartmány, sklep a vstup na prostornou terasu s grilem. Oba apartmány mají ložnici, koupelnu, kuchyni, obývací pokoj, jídelnu a terasu. V prvním patře je prostorný byt, který má ložnici, koupelnu, kuchyni, jídelnu, obývací pokoj a balkon. Ve druhém patře se nachází 2 apartmány, z nichž každý má ložnici, koupelnu, kuchyni, jídelnu, obývací pokoj a balkon. Jednotlivé apartmány jsou navzájem propojeny schodištěm, ale mají také samostatný vchod. Apartmány nabízí zajímavý panoramatický výhled na moře a ostrovy Kornati.

K vile patří až 7 parkovacích míst. Výhodou této nemovitosti je, že má licenci k pronájmu a je tedy vhodná i jako investice.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247