Zpět na výpis

Příjemný apartmán v Bocenago

2
ID: IT0867

Útulný lyžařský apartmán nedaleko golfového hřiště v Bocenagu

Čtěte více

6 181 250 Kč

250 000 €

215 495 £

264 246 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V centru příjemného městečka Bocenago a jen pár kroků od golfového hřiště Golf Club Rendena se nachází tento prostorný cca 87m2 velký apartmán rozložený na dvou podlažích.

LOKALITA: Bocenago se nachází uvnitř národního parku Parco Naturale Adamello Brenta a nabízí různorodé možnosti vyžití na čerstvém alpském vzduchu, včetně pěších výletů, cykloturistiky, golfu a mnoho dalšího. Hlavní atrakcí je samozřejmě lyžařský areál Madonna di Campiglio, který nabízí asi 150km plně propojených sjezdovek různých úrovní a nádherná panoramata. K lanovce je to pouhých 5km, takže tam dojedete za pár minut jízdy autem.

POPIS NEMOVITOSTI: Nemovitost je umístěna ve druhém a třetím (podkrovním) patře pohledné budovy v alpském stylu. V druhém patře je umístěn obývací pokoj s kuchyňským koutem. Vnitřní schodiště vede do podkroví, kde najdete dvě ložnice a koupelnu. Velkou výhodou apartmánu je parkovací místo v garáži ve vedlejší budově.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528