Zpět na výpis

Příjemný apartmán v Bocenago

2
ID: IT0867

Útulný lyžařský apartmán nedaleko golfového hřiště v Bocenagu

Čtěte více

6 348 225 Kč

255 000 €

215 486 £

273 348 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V centru příjemného městečka Bocenago a jen pár kroků od golfového hřiště Golf Club Rendena se nachází tento prostorný cca 87m2 velký apartmán rozložený na dvou podlažích.

LOKALITA: Bocenago se nachází uvnitř národního parku Parco Naturale Adamello Brenta a nabízí různorodé možnosti vyžití na čerstvém alpském vzduchu, včetně pěších výletů, cykloturistiky, golfu a mnoho dalšího. Hlavní atrakcí je samozřejmě lyžařský areál Madonna di Campiglio, který nabízí asi 150km plně propojených sjezdovek různých úrovní a nádherná panoramata. K lanovce je to pouhých 5km, takže tam dojedete za pár minut jízdy autem.

POPIS NEMOVITOSTI: Nemovitost je umístěna ve druhém a třetím (podkrovním) patře pohledné budovy v alpském stylu. V druhém patře je umístěn obývací pokoj s kuchyňským koutem. Vnitřní schodiště vede do podkroví, kde najdete dvě ložnice a koupelnu. Velkou výhodou apartmánu je parkovací místo v garáži ve vedlejší budově.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528