Zpět na výpis

Příjemná řadová vilka v Costa Paradiso jen pár minut od moře

2 ano 700m
ID: IT1411

Idylický řadový domek s velkou zahradou v Costa Paradiso

Čtěte více

5 689 050 Kč

230 000 €

195 938 £

249 574 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato atraktivní řadová vilka na konci bloku je ideálně umístěna jen necelých 10 minut od moře, obchůdků a restaurací v Costa Paradiso. Nemovitost o vnitřní výměře cca 55m2 se skládá z obývacího pokoje, jídelny, kuchyně, 2 ložnic (jedna se samostatným přístupem ze zahrady) a koupelny. K domu patří krásná zahrada. Nemovitost prošla nedávno rekonstrukcí a nachází se v perfektním stavu bez nutnosti dalších prací. Patří k ní také samostatné parkovací stání.

Costa Paradiso je vyhledávanou lokalitou na severním pobřeží Sardinie. Z letiště v Olbii se sem dostanete za cca 1h20 a z letiště v Algheru za 1h30. Costa Paradiso je charakteristická nádhernou přírodou s žulovitými kameny, bujnou vegetací a úžasnými kamennými zátokami a schovanými plážemi. Návštěvníkům nabízí klidnou atmosféru s širokou nabídkou aktivit od plavání a vodních sportů po pěší turistiku a výlety na kole. V blízkosti určitě stojí za návštěvu pitoreskní přístav Santa Teresa di Gallura a středověké městečko Castelsardo. Ti, kdo preferují široké písečné pláže je najdou v blízké Valledorii.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247