Zpět na výpis

Prestižní vila v Punta Ala

5
ID: IT0877

Úžasná vila v Punta Ala s překrásným výhledem na moře nedaleko pláže a golfového rezortu

Čtěte více

48 184 500 Kč

1 950 000 €

1 671 042 £

2 114 190 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila v dominantní poloze s dechberoucím výhledem na záliv Punta Ala v jižním Toskánsku. Exkluzivní lokalita, blízkost pláže, nádherné výhledy.

LOKALITA: Punta Ala je exkluzivní rezort nacházející se v jižní části zátoky Follonica. Je součástí města Castiglione della Pescaia v provincii Grosseto. Oblast patří do přírodní rezervace Maremma, která je známá svými písečnými plážemi, dunami a borovicovými háji. Přístav Punta Ala je již od 70.let oblíbenou zastávkou luxusních jachet, mimojiné díky blízkosti ostrovu Elba. Jezdí se zde také slavné regaty, které organizuje místní Yacht Club Punta Ala. Své honosné rezidence si zde nechaly postavit různé italské celebrity. Nechybí samozřejmě nejlepší restaurace a butiky. Zdejší golfový klub se také těší mezinárodnímu renomé.

Nemovitost je vzdálena jen 400m od přístavu, kde najdete veškeré služby a občanskou vybavenost. Golfové hřiště je 2km od domu. Letiště Pisa je vzdálené 130 km.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato velkoryse řešená vila má celkovou plochu 360m2 plus terasy a verandy a rozložena na třech úrovních. V přízemí se nachází předsíň s výhledem do velkého otevřeného prostoru s obývacím pokojem a společenskou místností s krbem, jídelna s velkými okny, ze kterých si můžete vychutnat výhled na moře, velká kuchyň s venkovním grilem, kancelář, ložnice s koupelnou, šatna koupelna pro hosty a dvě velké verandy. V prvním patře je pak velká veranda s výhledem na celý záliv, čtyři dvoulůžkové pokoje a tři koupelny (z nichž dvě jsou pojaty jako en-suite). Na sklepní úrovní se dále nalézá kuchyně, dvě ložnice, jedna s koupelnou, přímý přístup na terasy a do zahrady a také do garáže, která nabízí spoustu prostoru pro dvě auta. Vila je obklopena velkou zahradou o ploše 3300 metrů čtverečních, která je kompletně oplocena a osázena středomořskými rostlinami a vysokými stromy a je vybavena automatickým zavlažovacím systémem. Objekt má dvě příjezdové cesty, z nichž jedna vede ke 40m2 garáži propojené s vilou a druhá vede k zadní straně, kde jsou další 3 krytá parkovací místa. Vila postavená v roce 1975 je moderní, prostorná a světlá s velkými okny. Prostřednictvím jednoduchých kosmetických změn lze vilu jednoduše přeměnit, aby odpovídala požadavkům a stylu nových majitelů.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247