Zpět na výpis

Prestižní toskánská vila v Garfagnaně

9 1 46 000m
ID: IT0718

Nová luxusní vila s bazénem v Garfagnaně navržená známým italským architektem s velkorysým prostorem a 9 ložnicemi nedaleko moře …

Čtěte více

44 543 400 Kč

1 870 000 €

1 644 396 £

2 037 108 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme vskutku jedinečnou a originální vilu v Toskánsku, která je umístěna v zeleni nedaleko města Garfagnana v provincii Lucca. Vila je nově postavená, byla navržena známým italským architektem a zařízena s maximální pozorností na každý detail, s použitím nejkvalitnějších materiálů a povrchových úprav a nejmodernějších zařízení. Nemovitost je vzdálena cca 62 km od moře ve Forte dei Marmi a 50 km od přímořského letoviska Marina di Carrara. Vila je ideální pro ty, kteří touží po luxusu ponořeném do zeleně v blízkosti moře. Nemovitost je složena ze tří částí a její celková užitná plocha tvoří cca 900 m2. Skládá se z hlavního domu, dvou hospodářských budov, přístřešku pro auto a různých pomocných místností. Hlavní dům má tři podlaží. V přízemí vede vstup rovnou do obývacího pokoje s krásným krbem a výhledem na bazén a na okolní hory. Dále je zde kuchyň a koupelna. V prvním patře se nacházejí 3 ložnice, z nichž dvě mají šatny a vlastní koupelnu a jedna je se šatnou. Vedle hlavního bytu se nachází depandance s výhledem bazén, která se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic a 2 koupelen. V suterénu je další prostor složený z velké terasy umístěné před vchodem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, velké předsíně, 4 ložnic s koupelnou, technické místnosti a souvisejících místností a velké garáže. K vile náleží oplocená zahrada o rozloze 4 200 m2. Jsou zde dva vchody opatřené elektrickou branou, prostorný bazén 6 x 12 m, plocha s fotovoltaickými a solárními tepelnými systémy a velká parkovací plocha. K nemovitosti je vynikající přístup po zpevněné silnici. V okolí se nachází město Piazza al Serchio (3,2 km), město Lucca (64 km), Florencie (147 km), golfové hřiště v Pieve di Fosciana (13,6 km) a mezinárodní letiště v Pise (100 km).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247