Zpět na výpis

Nádherná toskánská usedlost s bazénem, Chiusdino

9 1
ID: IT1235

Nádherná a skvěle udržovaná kamenná usedlost s panoramatickým bazén uprostřed půvabné toskánské krajiny, momentálně využívaná pro agroturistiku...

Čtěte více

27 186 500 Kč

1 100 000 €

944 238 £

1 195 274 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná toskánská nemovitost ponořená do zelené toskánské krajiny v Chiusdino přibližně 30 km od Sieny, v současné době využívaná pro agroturistiku.

Usedlost sestává z hlavní kamenné budovy (cca 300 m2), ve které je velký obývací pokoj s jídelnou a s krbem, kuchyně, soukromý pokoj s koupelnou, recepce a samostatná koupelna v přízemí; v prvním patře je 5 ložnic, každá s vlastním sociálním zařízením. Dále je na pozemku stodola, která se skládá ze dvou zcela samostatných jednoložnicových apartmánů. Kromě stodoly je na pozemku ještě přístavba, která se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic, 2 koupelen a prádelny.

K nemovitosti patří pozemek o rozloze přibližně 4 ha. Hlavní budovu a přístavby obklopuje velká, dobře udržovaná zahrada s panoramatickým bazénem.

K moři je možné dojet během necelé hodiny. Na letiště ve Florencii je možné se dostat za 80 minut, na letiště v Pise za 1h 50min.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247