Zpět na výpis

Pohádková vila u lázní Monsummano

5 1
ID: IT1003

Krásný dům s výhledem, bazénem a jacuzzi ve strategické oblasti mezi Pisou a Florencií

Čtěte více

24 166 800 Kč

980 000 €

874 721 £

945 308 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velkolepá usedlost po kompletní rekonstukci s bazénem a jacuzzi na panoramatickém místě vypínající se nad malebným lázeňským městečkem Monsummano Terme v srdci Toskánska.

p>LOKALITA: Monsummano Terme je známé svými vzácnými termálními prameny, ideálními pro blahodárné a relaxační koupele. Již ve středověku bylo Monsummano oblíbeným místem pro lovecké výpravy Medicejů, kteří zde vystavěli četná honosná sídla. Dnes nabízí městečko příjemnou a klidnou atmosféru a najdete zde vše důležité včetně kaváren, restaurací, obchůdků a pravidelných trhů. Monsummano je ideálně umístěno necelou hodinu jízdy od Florencie a 45min od Pisy. Lyžařské středisko Abetone je vzdáleno pouhých 66km a pláže ve Viareggiu jen 50km. Je také radost navštívit mnohá středověká toskánská města v blízkosti včetně Luccy, Pistoiy, San Miniata nebo Vinci, rodiště renesančního velikána stejného jména.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato úchvatná historická usedlost nabízí vzušné prostory a klasickou eleganci, která je výsledkem šetrné renovace. Celková vnitřní výměra rezidence je asi 190m2 s následující dispozicí. V přízemí najdete velký obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, odkud je východ do krásné, panoramatické zahrady. Dále je zde umístěna prádelna s koupelnou pro personál a další dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou. První patro je tvořeno hlavní manželskou ložnicí s vlastní koupelnou, dalšími dvěma ložnicemi, koupelnou a předsíňí. Zachování dřevěných trámových stropů a kamenných podlah evokuje původní atmosféru a styl.

Dům je obklopen zahradou o ploše 1300m2, ve které stojí altánek pro příjemné posezení nebo venkovní stolování a upravená terasovitá plocha s jacuzzi, bazénem a prostorem pro lehátka. Z celé zahrady a oken nemovitosti jsou krásné výhledy daleko do přírody na všechny směry.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247