Zpět na výpis

Podmanivý dům v elegantním toskánském stylu v Volterry

4 1
ID: IT1343

Krásná nemovitost s bazénem ve venkovském toskánském stylu na klidném místě blízko historického města Volterra

Čtěte více

24 950 050 Kč

985 000 €

841 457 £

1 049 115 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jen pár minut jízdy autem od historického města Volterra uprostřed Toskánska se nachází kouzelný dům v elegantním toskánském venkovském stylu v perfektním stavu po kompletní rekonstrukci.

Půvabná oranžová fasáda se světle modrými okenicemi příjemně zapadá do venkovního prostředí. Nemovitost nabízí krásné výhledy na Volterru a okolní krajinu. Pozemek o velikosti přibližně 11 600m2 se skládá z plně oplocené a nádherně udržované zahrady s bylinkami a růžemi a další neoplocené travnaté plochy, kterou je možné dále aktivně využívat. Uprostřed zahrady je umístěn nadzemní bazén s relaxační zónou (v případě zájmu by mělo být možné získat povolení k vybudování i zapuštěného bazénu) a dále zde najdete také kamenný přístavek vhodný ke skladování zahradní techniky a vybavení.

Do prostoru dýchajícího historií s typickými prvky volterrské architektury jako jsou zděné klenby byly zdařile zakomponovány moderní designové prvky včetně minimalistických koupelen a plně vybavené kuchyně s ostrovem. Všechny místností jsou světlé a vzdušné. Nemovitost se rozkládá na dvou podlažích o celkové výměře cca 374m2 s logicky řešenou dispozicí. V přízemí najdeme velkou kuchyni se spoustou úložného prostoru ideální pro vášnivé kuchaře. Vedle jídelny je umístěna spíž, prádelna a technická místnost. Z kuchyně vyjdeme na velmi útulnou verandu, která poskytuje ideální prostor pro venkovní stolování. Na kuchyni s jídelnou pak navazuje velkoryse řešený obývací pokoj příjemně rozdělený na 3 části, takže je možné zde pořádat větší akce nebo prostory závěsem oddělit a vytvořit útulnější kouty. V obývacím pokoji najdeme krásný kamenný krb. Nechybí ani koupelna pro hosty.

Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde najdeme další menší salón s přístupem na balkón, dále 4 krásné ložnice a 3 koupelny (2 se sprchou a jedna s vanou). Interiéry jsou laděny do pastelových barev, které zdůrazňují venkovský charakter domu a přispívají k idylické atmosféře. Panuje zde naprostý klid.

Dům je přístupný po nevydlážděné, ale dobře udržované venkovské cestě a za přibližně 7 minut je možné dojet do Volterry. Volterra je jedno z nejkrásnějších toskánských měst s autentickou atmosférou. Volterra se nachází asi 1h10 od letiště v Pise a 1h20 od letiště ve Florencii. V blízkosti určitě stojí za návštěvu blízká Siena a San Gimignano. Golfisté ocení blízkost luxusního golfového hřiště v Castelfalfi. Milovníci opery zase mohou navštívit světoznámý koncert Andrey Bocelliho v Teatro del Silencio v blízkém Lajaticu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528