Zpět na výpis

Pěkný dům s produktivními olivovníky, Montecchio

4 1
ID: IT0583

Pěkný dům s vlastní produkcí olivového oleje a nádherným panoramatickým výhledem nedaleko obce Montecchio...

Čtěte více

18 879 990 Kč

699 000 €

641 391 £

820 584 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento robustní dům byl postaven teprve nedávno. Nabízí moderní otevřený půdorys s dlážděnými podlahami a tradičními stropními trámy, které jsou viditelné v celém domě. Kamna na dřevo a krb přidávají kouzlo v chladných zimních dnech. Kuchyně propojená s krytou verandou nabízí spoustu pracovního prostoru. Díky velkému množství oken je dům vzdušný a plný světla. Nemovitost se nachází v blízkosti obce Montecchio a nedaleko dálnice A1. Kombinuje tradiční vzhled s moderním uspořádáním. V současnosti skvěle funguje jako pronájem. Užitná plocha domu činí 300 m2. Přízemí má půdorys otevřeného prostoru a najdete zde velký jídelní kout s krbovými kamny, kuchyň se vstupem na krytou terasu, 1 ložnici a koupelnu. Vede odsud přístup do suterénu a prvního patra. V suterénu je velký otevřený prostor s kulečníkovým stolem, pracovním prostorem a dílnou. Vede odsud přístup na zadní terasu. V prvním patře je prostor v současnosti využívaný jako pracovna. Dále zde najdete 2 ložnice, z nichž jedna má ensuite koupelnu a další samostatnou koupelnu. Je zde však velmi dobře možné vytvořit tři ložnice, z nichž jedna bude s vlastní koupelnou a velkou šatnou a 2 další ložnice s koupelnou. Pozemek, který dům obklopuje, je velký cca 1 ha. Dům se nachází na jeho vyšším konci a nabízí nádherný výhled. Část s domem a bazénem je plně oplocená. K domu vede štěrková příjezdová cesta opatřená elektrickou branou. Pozemek je lemovaný terasami s velkými kameny a posetý olivovníky. Mezi domem a bazénem leží trávník s nepostradatelnou pergolou obrostlou vinnou révou. Najdete zde i BBQ prostor s kamenným dřezem. Pod a za domem se vine olivový háj orientovaný na jih, který zaručuje majitelům vlastní produkci. Zároveň zde najdete zeleninovou zahradu. Cena domu byla několikrát snížena a momentálně je na úrovni velmi výhodné koupě!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247