Zpět na výpis

Pěkný dům s produktivními olivovníky, Montecchio

4 1
ID: IT0583

Pěkný dům s vlastní produkcí olivového oleje a nádherným panoramatickým výhledem nedaleko obce Montecchio...

Čtěte více

17 705 670 Kč

699 000 €

597 136 £

744 499 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento robustní dům byl postaven teprve nedávno. Nabízí moderní otevřený půdorys s dlážděnými podlahami a tradičními stropními trámy, které jsou viditelné v celém domě. Kamna na dřevo a krb přidávají kouzlo v chladných zimních dnech. Kuchyně propojená s krytou verandou nabízí spoustu pracovního prostoru. Díky velkému množství oken je dům vzdušný a plný světla. Nemovitost se nachází v blízkosti obce Montecchio a nedaleko dálnice A1. Kombinuje tradiční vzhled s moderním uspořádáním. V současnosti skvěle funguje jako pronájem. Užitná plocha domu činí 300 m2. Přízemí má půdorys otevřeného prostoru a najdete zde velký jídelní kout s krbovými kamny, kuchyň se vstupem na krytou terasu, 1 ložnici a koupelnu. Vede odsud přístup do suterénu a prvního patra. V suterénu je velký otevřený prostor s kulečníkovým stolem, pracovním prostorem a dílnou. Vede odsud přístup na zadní terasu. V prvním patře je prostor v současnosti využívaný jako pracovna. Dále zde najdete 2 ložnice, z nichž jedna má ensuite koupelnu a další samostatnou koupelnu. Je zde však velmi dobře možné vytvořit tři ložnice, z nichž jedna bude s vlastní koupelnou a velkou šatnou a 2 další ložnice s koupelnou. Pozemek, který dům obklopuje, je velký cca 1 ha. Dům se nachází na jeho vyšším konci a nabízí nádherný výhled. Část s domem a bazénem je plně oplocená. K domu vede štěrková příjezdová cesta opatřená elektrickou branou. Pozemek je lemovaný terasami s velkými kameny a posetý olivovníky. Mezi domem a bazénem leží trávník s nepostradatelnou pergolou obrostlou vinnou révou. Najdete zde i BBQ prostor s kamenným dřezem. Pod a za domem se vine olivový háj orientovaný na jih, který zaručuje majitelům vlastní produkci. Zároveň zde najdete zeleninovou zahradu. Cena domu byla několikrát snížena a momentálně je na úrovni velmi výhodné koupě!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247