Zpět na výpis

Pěkný dům s produktivními olivovníky, Montecchio

4 1
ID: IT0583

Pěkný dům s vlastní produkcí olivového oleje a nádherným panoramatickým výhledem nedaleko obce Montecchio...

Čtěte více

17 237 340 Kč

699 000 €

623 908 £

674 255 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento robustní dům byl postaven teprve nedávno. Nabízí moderní otevřený půdorys s dlážděnými podlahami a tradičními stropními trámy, které jsou viditelné v celém domě. Kamna na dřevo a krb přidávají kouzlo v chladných zimních dnech. Kuchyně propojená s krytou verandou nabízí spoustu pracovního prostoru. Díky velkému množství oken je dům vzdušný a plný světla. Nemovitost se nachází v blízkosti obce Montecchio a nedaleko dálnice A1. Kombinuje tradiční vzhled s moderním uspořádáním. V současnosti skvěle funguje jako pronájem. Užitná plocha domu činí 300 m2. Přízemí má půdorys otevřeného prostoru a najdete zde velký jídelní kout s krbovými kamny, kuchyň se vstupem na krytou terasu, 1 ložnici a koupelnu. Vede odsud přístup do suterénu a prvního patra. V suterénu je velký otevřený prostor s kulečníkovým stolem, pracovním prostorem a dílnou. Vede odsud přístup na zadní terasu. V prvním patře je prostor v současnosti využívaný jako pracovna. Dále zde najdete 2 ložnice, z nichž jedna má ensuite koupelnu a další samostatnou koupelnu. Je zde však velmi dobře možné vytvořit tři ložnice, z nichž jedna bude s vlastní koupelnou a velkou šatnou a 2 další ložnice s koupelnou. Pozemek, který dům obklopuje, je velký cca 1 ha. Dům se nachází na jeho vyšším konci a nabízí nádherný výhled. Část s domem a bazénem je plně oplocená. K domu vede štěrková příjezdová cesta opatřená elektrickou branou. Pozemek je lemovaný terasami s velkými kameny a posetý olivovníky. Mezi domem a bazénem leží trávník s nepostradatelnou pergolou obrostlou vinnou révou. Najdete zde i BBQ prostor s kamenným dřezem. Pod a za domem se vine olivový háj orientovaný na jih, který zaručuje majitelům vlastní produkci. Zároveň zde najdete zeleninovou zahradu. Cena domu byla několikrát snížena a momentálně je na úrovni velmi výhodné koupě!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247