Zpět na výpis

Pěkný apartmán jen pár kroků od lyžařského vleku v Bormiu

2
ID: IT0693

Kompaktní apartmán jen pár kroků od lanovky v Bormiu

Čtěte více

6 411 600 Kč

260 000 €

229 297 £

253 684 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tento velmi pěkný apartmán je na prodej v oblíbeném lyžařském středisku Bormio v italských Alpách. Bormio je elitní italský rezort, který nabízí úžasné lyžování na výborně udržovaných terénech v nadmořské výšce 1 225 – 3 012 m n. m. a výbornou italskou atmosféru. Z Prahy sem dojedete asi za 8 hodin jízdy, z Milána je dojezd asi 3 hodiny. Apartmán se nachází v klidném rezidenční budově jen pár kroků od lanovky. Byl nedávno zrekonstruován, takže je ve výborném stavu. Skládá se z kuchyně s jídelnou, 2 ložnic, koupelny a spíže. Ideální pro lyžaře, kteří chtějí být první na sjezdovce.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528