Zpět na výpis

Pěkný apartmán jen pár kroků od lyžařského vleku v Bormiu

2
ID: IT0693

Kompaktní apartmán jen pár kroků od lanovky v Bormiu

Čtěte více

7 081 100 Kč

260 000 €

237 446 £

307 020 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento velmi pěkný apartmán je na prodej v oblíbeném lyžařském středisku Bormio v italských Alpách. Bormio je elitní italský rezort, který nabízí úžasné lyžování na výborně udržovaných terénech v nadmořské výšce 1 225 – 3 012 m n. m. a výbornou italskou atmosféru. Z Prahy sem dojedete asi za 8 hodin jízdy, z Milána je dojezd asi 3 hodiny. Apartmán se nachází v klidném rezidenční budově jen pár kroků od lanovky. Byl nedávno zrekonstruován, takže je ve výborném stavu. Skládá se z kuchyně s jídelnou, 2 ložnic, koupelny a spíže. Ideální pro lyžaře, kteří chtějí být první na sjezdovce.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247