Zpět na výpis

Pěkný apartmán jen pár kroků od lyžařského vleku v Bormiu

2
ID: IT0693

Kompaktní apartmán jen pár kroků od lanovky v Bormiu

Čtěte více

6 568 900 Kč

260 000 €

222 554 £

277 087 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tento velmi pěkný apartmán je na prodej v oblíbeném lyžařském středisku Bormio v italských Alpách. Bormio je elitní italský rezort, který nabízí úžasné lyžování na výborně udržovaných terénech v nadmořské výšce 1 225 – 3 012 m n. m. a výbornou italskou atmosféru. Z Prahy sem dojedete asi za 8 hodin jízdy, z Milána je dojezd asi 3 hodiny. Apartmán se nachází v klidném rezidenční budově jen pár kroků od lanovky. Byl nedávno zrekonstruován, takže je ve výborném stavu. Skládá se z kuchyně s jídelnou, 2 ložnic, koupelny a spíže. Ideální pro lyžaře, kteří chtějí být první na sjezdovce.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528