Zpět na výpis

Panoramatický kamenný dům s úžasným výhledem ve Fivizzanu

4
ID: IT1390

Samostatná vila v kouzelném středověkém městě Fivizzano v severním Toskánsku

Čtěte více

9 407 250 Kč

370 000 €

311 014 £

403 502 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato kouzelná samostatná vila je úžasně položena hned za hradem Malaspina ve středověkém městě Fivizzano v srdci kraje Lunigiana. Nabízí nádherné výhledy na údolí pod ní, kde se stékají dvě řeky. K nemovitosti patří menší sad a lesnatý pozemek o rozloze asi 1 hektar. Dům se rozkládá na 3 podlažích a najdete zde předsíň, velký obývací pokoj s krbem, jídelnu se vstupem na terasu a knihovnu v suterénu, další salón, ložnici a koupelnu v přízemí a 3 ložnice, 2 koupelny a studio s terasou v prvním patře.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247