Zpět na výpis

Panoramatický dům s výhledem na Montepulciano

4
ID: IT0997

Dům částečně k rekonstrukci s výhledem na Montepulciano

Čtěte více

17 432 850 Kč

690 000 €

590 624 £

735 346 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prosluněný statek, z poloviny po rekonstrukci, se samostatným přístavkem na klidném místě s výhledem na středověké Montepulciano, jen 3km od centra města. Možnost přistavit bazén na pozemku.

POLOHA: Montepulciano se nachází v údolí Val di Chiana a je jedním z nejznámějších toskánských měst, mimojiné vyhlášené produkcí odrůdy vín Chianti, Brunello a Montepulciano. Středověké město se vypíná na impozantní vápencové skále a najdete zde velké množství pamětihodností a zajímavých budov včetně katedrály Santa Maria Assunta. Všudypřítomné vinárny a restaurace lákají k ochutnání místních specialit a výborného vína. Město je obklopené idylickou krajinou s vinicemi a olivovými háji a je ideálně položené v srdci Toskánska blízko dalších známých míst včetně Sieny, Montalcina, Pienzy a dalších. Letiště ve Florencii se nachází 1h20 jízdy a letiště v Pise 2h jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Dům je přístupný přes asi 500m dlouhou soukromou cestu, takže je zde nerušený klid. Je obklopen krásnou zahradou o ploše asi 500m2, které dominují staré kaštany a duby. Pozemek je poměrně plochý a je možnost zde vystavět bazén. Zahrada nabízí magické pohledy na blízké Montepulciano. Tato kouzelná nemovitost se skládá z hlavní budovy o vnitřní výměře asi 240m2 a přístavku o výměře asi 70m2, který je aktuálně využíván jako garáž. Dům je z poloviny po renovaci. První patro (které prošlo renovací) je přístupné přes venkovní schodiště a disponuje prostorným obývacím pokojem, kuchyní a spíží, dvěma ložnicemi a koupelnou. Přízemí je před rekonstrukcí a je možné zde vybudovat apartmán podobných rozměrů dle představ nového majitele. V případě zájmu je možné v okolí přikoupit další pozemky.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247