Zpět na výpis

Panoramatický dům s výhledem na Montepulciano

4
ID: IT0997

Dům částečně k rekonstrukci s výhledem na Montepulciano

Čtěte více

17 015 400 Kč

690 000 €

615 875 £

665 574 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prosluněný statek, z poloviny po rekonstrukci, se samostatným přístavkem na klidném místě s výhledem na středověké Montepulciano, jen 3km od centra města. Možnost přistavit bazén na pozemku.

POLOHA: Montepulciano se nachází v údolí Val di Chiana a je jedním z nejznámějších toskánských měst, mimojiné vyhlášené produkcí odrůdy vín Chianti, Brunello a Montepulciano. Středověké město se vypíná na impozantní vápencové skále a najdete zde velké množství pamětihodností a zajímavých budov včetně katedrály Santa Maria Assunta. Všudypřítomné vinárny a restaurace lákají k ochutnání místních specialit a výborného vína. Město je obklopené idylickou krajinou s vinicemi a olivovými háji a je ideálně položené v srdci Toskánska blízko dalších známých míst včetně Sieny, Montalcina, Pienzy a dalších. Letiště ve Florencii se nachází 1h20 jízdy a letiště v Pise 2h jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Dům je přístupný přes asi 500m dlouhou soukromou cestu, takže je zde nerušený klid. Je obklopen krásnou zahradou o ploše asi 500m2, které dominují staré kaštany a duby. Pozemek je poměrně plochý a je možnost zde vystavět bazén. Zahrada nabízí magické pohledy na blízké Montepulciano. Tato kouzelná nemovitost se skládá z hlavní budovy o vnitřní výměře asi 240m2 a přístavku o výměře asi 70m2, který je aktuálně využíván jako garáž. Dům je z poloviny po renovaci. První patro (které prošlo renovací) je přístupné přes venkovní schodiště a disponuje prostorným obývacím pokojem, kuchyní a spíží, dvěma ložnicemi a koupelnou. Přízemí je před rekonstrukcí a je možné zde vybudovat apartmán podobných rozměrů dle představ nového majitele. V případě zájmu je možné v okolí přikoupit další pozemky.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247