Zpět na výpis

Panoramatické apartmány s výhledem na moře v La Ficaccia

2-3 ano 1 200m
ID: IT1270

Dva nové apartmányse dvěma a třemi ložnicemi s výhledem na moře asi 1km od pláže Porto Quadro na severní Sardínii..

Čtěte více

6 677 100 Kč

270 000 €

230 142 £

292 765 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Na klidném, panoramatickém místě v oblasti La Ficaccia na severním pobřeží Sardínie nabízíme dva prostorné a vzdušné apartmány s respektive 2 a 3 ložnicemi. Apartmány jsou součástí příjemné rezidence a nabízejí úchvatné výhledy do přírody a na moře. Nejbližší pláž v Porto Quadro je vzdálena asi 1.2km od nemovitosti. Oba jsou umístěny v prvním patře. Apartmán se 2 ložnicemi má k dispozici 2 terasy a apartmán se 3 ložnicemi zase krytou verandu. Dále mají apartmány zajištěno parkování ve venkovním carportu. La Ficaccia je vzdálena asi 4km of Santa Teresa di Gallura, kde jsou celoročně otevřeny obchody, restaurace a bary.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528