Zpět na výpis

Panoramatická vila v Massa e Cozzile

4 1
ID: IT1061

Panoramatická vila blízko lázní Montecatini Terme

Čtěte více

24 230 500 Kč

980 000 €

844 739 £

1 035 846 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Klasická toskánská vila s bazénem rozdělená na dvě části umístěná na panoramatickém místě v kopcích mezi Luccou a Florencií.

POLOHAMassa e Cozzile je malá vesnička s panoramatickými výhledy v kopcích za historickým městem Lucca. Jen pár minut jízdy od domu se nachází lázeňské městečko Montecatini Terme. Do Luccy dojedete za asi 40min a do Florencie za asi 1h20min. Lyžařské střediska Abetone s asi 40km sjezdovek je také vzdáleno asi 1h20 jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Nemovitost se rozkládá na dvou podlažích a byla šetrně rekonstruována se zachováním původních prvků včetně trámových stropů a dobové dlažby. Vila je rozdělená na dvě části, které jsou ale vnitřně propojené dveřmi. V první části nemovitosti v přízemí se nachází vstupní chodba, kuchyně. obývací pokoj, ložnice s koupelnou a v prvním patře 2 ložnice a 2 koupelny, z nichž jedna má saunu a hydromasážní vanu. Druhá část disponuje v přízemí vstupní chodbou, obývacím pokojem s krbem, salónem s kuchyní a v prvním patře dvěma ložnicemi a koupelnou. Dům je obklopen krásnou zahradou, které dominuje pěkný bazén 12x5m, dále zde najdete barbecue a venkovní sprchu. Celková velikost pozemku je asi 21 hektarů, které tvoří levandulová pole, dále zde rostou kaštany a olivovníky a součástí pozemku je i lesík.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528