Zpět na výpis

Panoramatická vila v Casciana Terme

5
ID: IT1381

Prostorná vila s velkou terasou v lázeňském městě Casciana Terme jen 25 minut od letiště v Pise

Čtěte více

22 476 950 Kč

890 000 €

750 032 £

969 043 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato působivá vila s velkou panoramatickou terasou je výhodně položena u lázeňského městečka Casciana Terme jen 25 minut od letiště v Pise. Vila je součástí malého historické vesničky a sousedí s dalšími budovami. Budova o vnitřní výměře asi 550m2 včetně teras nabízí velké prostory a je možné ji využít jako velké rodinné sídlo nebo rozdělit do 2 nebo 3 apartmánů. Přízemí tvoří velký obývací pokoj s kuchyní, koupelna, velká místnost využívaná jako sklad a dvě ložnice s vlastní koupelnou. Venkovním schodištěm je přístupné první patro, ve kterém se nalézá další obývací pokoj, studovna. Vnitřní hala vede do třetí části nemovitosti, kde najdeme kuchyni, dvě ložnice a 2 koupelny, dále 140m2 velká terasa s výhledem. Vila byla šetrně renovována a je vybavena alarmem, videosystémem a změkčovačem vody. V přízemí byla vybudována krásná vířivka s výhledem do krajiny. Celková velikost pozemku je cca 4000m2 s možností vybudovat venkovní bazén.

Casciana Terme je příjemné lázeňské městečko s plnou občanskou vybaveností. V blízkosti stojí určitě za návštěvu historické město Volterra, rodné město Andrey Bocelliho Lajatico nebo venkovní muzeum v Peccioli.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247