Zpět na výpis

Panoramatická vila s bazénem u Terama

5 1 27 000m
ID: IT1359

Vila s krásným výhledem na hory blízko Terama aktuálně využívaná na pobyty s jógou

Čtěte více

9 127 215 Kč

369 000 €

314 352 £

400 404 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tato velká panoramatická vila s bazénem je zasazena uprostřed dechberoucí krajiny regionu Abruzzo v blízkosti města Teramo a nabízí úchvatné pohledy na národní park Gran Sasso. Teramo je příjemné historické město s hradem, gotickou katedrálou a římským amfiteátrem a od nemovitosti je vzdáleno asi 8km. Pobřeží Jaderského moře se nachází asi 27km od domu. K vile vede soukromá cesta, která je součástí pozemku o rozloze asi 1.5 hektaru. Nemovitost je umístěna v klidné poloze, ale není izolovaná díky blízké vesničce Poggio San Vittorino. Interiér o výměře asi 390m2 se rozkládá na dvou podlažích, která jsou spojená venkovním schodištěm. V přízemí najdeme kuchyni, jídelnu, velkou místnost, která je aktuálně využívána jako jóga studio, obývací pokoj, skladní místnost, dvě toalety, garáž a dvě technické místnosti. První patro pak tvoří 5 ložnic, 4 koupelny, kuchyně, předsíň, 2 obývací pokoje a 2 terasy s nádherným výhledem. Nemovitost se nachází v perfektním stavu a doposud byla využívána jako ubytovací zařízení pro jógové a ozdravné pobyty, čemuž také odpovídá prostorové uspořádání. Dům je obklopen oplocenou zahradou o rozloze asi 1600m2 s 8x4m bazénem, relaxační zónou a ovocnými a olivovými stromy. Zbytek pozemku se nachází za plotem a je možné ho dále využít.

Region Abruzzo se nachází v jižní Itálii a je ideálním místem pro milovníky přírody, ale také pro ty, kteří si chtějí užít kulturní a historické památky. Abruzzo je známé svými národními parky, které nabízejí nekonečné možnosti pro pěší turistiku, horskou cyklistiku a pozorování divoké zvěře. Gran Sasso, nejvyšší hora Apenin nabízí skvělé možnosti pro horolezectví, ale i lyžování. Zkrátka nepřijdou ani návštěvníci, kteří vyhledávají klasickou dovolenou u moře. Nejoblíbenějšími přímořskými letovisky jsou Pescara a Vasto, které lemují dlouhé písečné pláže. Za prohlídku také stojí historická města Teramo, Chieti nebo vesnička Santo Stefano di Sessanio.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528