Zpět na výpis

Originální historický dům s nádhernou zahradou

6 1
ID: IT0582

Nádherný dům postavený na základech staré osady v lesích s možností rozdělení na dvě části...

Čtěte více

23 493 500 Kč

950 000 €

809 758 £

1 030 100 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Originální historický dům za velmi dobrou cenu se nachází v lesích na místě staré osady. Dům lze rozdělit na dvě samostatné jednotky pro účely pronájmu jednoduchým zavřením dvou spojovacích dveří. Jeho okolí je dech beroucí s nádhernou a dobře udržovanou zahradou a bazénem. Dům poskytuje dostatek soukromí, ale nenachází se ve vyloženě izolované pozici. Za tuto cenu se jedná o velmi výhodnou příležitost k investicím se ziskem z pronájmu. Vznešený rodinný dům, původně určený pro velkou rodinu, evokuje šťastná léta, nádherné Vánoce atd. Víme, že majitel se o něj staral velmi dobře a lze mu jen závidět chvíle, které zde strávil s dětmi, vnoučaty. Nemovitost je vlastně obrazem rodinného štěstí. Nemovitost se nachází v lese poblíž městečka Todi a nabízí výhled na impozantní údolí Tibery. Není to průměrný dům a má poměrně rozsáhlý půdorys. Na první pohled se tato nemovitost může zdát poněkud ohromující. S největší pravděpodobností zde původně stála jen středověká strážní věž, po které byl hned vedle ní postaven dům. Postupem času se zde přistavovala další stavení, až vznikla malá osada. Dům může ještě být používán jako dvě oddělené jednotky, což je skvělé pro záměr pronájmu. Stavebně je dům v perfektním stavu a nedošlo k poškození původních prvků. Je zde nádherný potenciál pro kupující, kteří by měli chuť zmodernizovat interiér, který by pak výrazně zvýšit jeho hodnotu. Užitná plocha nemovitosti činí 407 m2. Najdete zde 6 ložnic a 4 koupelny + toaletu. Obklopuje ho park o rozloze 2,6 ha a součástí je i garáž cca 50 m2. Od trávníků a květinových záhonů až po lesy a velký areál bazénu byl tento dům navržen tak, aby venkovní plocha sloužila jako oáza klidu. Nejbližší vesnice je vzdálená pouhé 2 km a nabízí restauraci a bar. Poloha mezi městy Todi a Orvieto je velmi výhodná. Dálnice E45 i A1 jsou snadno dostupné a zajišťují rychlé spojení do Říma a Toskánska.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247