Zpět na výpis

Originální historický dům s nádhernou zahradou

6 1
ID: IT0582

Nádherný dům postavený na základech staré osady v lesích s možností rozdělení na dvě části...

Čtěte více

25 612 000 Kč

950 000 €

872 819 £

1 110 909 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Originální historický dům za velmi dobrou cenu se nachází v lesích na místě staré osady. Dům lze rozdělit na dvě samostatné jednotky pro účely pronájmu jednoduchým zavřením dvou spojovacích dveří. Jeho okolí je dech beroucí s nádhernou a dobře udržovanou zahradou a bazénem. Dům poskytuje dostatek soukromí, ale nenachází se ve vyloženě izolované pozici. Za tuto cenu se jedná o velmi výhodnou příležitost k investicím se ziskem z pronájmu. Vznešený rodinný dům, původně určený pro velkou rodinu, evokuje šťastná léta, nádherné Vánoce atd. Víme, že majitel se o něj staral velmi dobře a lze mu jen závidět chvíle, které zde strávil s dětmi, vnoučaty. Nemovitost je vlastně obrazem rodinného štěstí. Nemovitost se nachází v lese poblíž městečka Todi a nabízí výhled na impozantní údolí Tibery. Není to průměrný dům a má poměrně rozsáhlý půdorys. Na první pohled se tato nemovitost může zdát poněkud ohromující. S největší pravděpodobností zde původně stála jen středověká strážní věž, po které byl hned vedle ní postaven dům. Postupem času se zde přistavovala další stavení, až vznikla malá osada. Dům může ještě být používán jako dvě oddělené jednotky, což je skvělé pro záměr pronájmu. Stavebně je dům v perfektním stavu a nedošlo k poškození původních prvků. Je zde nádherný potenciál pro kupující, kteří by měli chuť zmodernizovat interiér, který by pak výrazně zvýšit jeho hodnotu. Užitná plocha nemovitosti činí 407 m2. Najdete zde 6 ložnic a 4 koupelny + toaletu. Obklopuje ho park o rozloze 2,6 ha a součástí je i garáž cca 50 m2. Od trávníků a květinových záhonů až po lesy a velký areál bazénu byl tento dům navržen tak, aby venkovní plocha sloužila jako oáza klidu. Nejbližší vesnice je vzdálená pouhé 2 km a nabízí restauraci a bar. Poloha mezi městy Todi a Orvieto je velmi výhodná. Dálnice E45 i A1 jsou snadno dostupné a zajišťují rychlé spojení do Říma a Toskánska.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247