Zpět na výpis

Okouzlující vila uprostřed krásné scenérie, San Gimignano

4 1
ID: IT1020

Zrekonstruovaná vila na toskánském venkově s jedinečným soukromím poblíž atraktivních destinací nabízí bazén, krásné výhledy a je obklopena nádhernou zahradou…

Čtěte více

29 592 000 Kč

1 200 000 €

1 071 087 £

1 157 520 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Okouzlující toskánská vila o rozloze 340 m2 v zahradě o rozloze 5270 m2, oplocená, obklopená krásnou scenérií toskánských kopců jen pár minut od centra San Gimignana.

Nemovitost byla citlivě zrekonstruována a nabízí klasické prvky jako jsou terakotové podlahy, původní trámy nebo okna ze starožitného želena a dřeva. Vila je přístupná přes nádhernou terasu, v přízemí najdeme obývací pokoj a ložnici s šatnou a koupelnou. V mírně snížené úrovni se nachází kuchyně se vstupem do zimní zahrady s krbem a úchvatným výhledem na bazén a okolí. V horní patře nalezneme obývací pokoj s krbem, dvě ložnice – obě se šatní skříní a další ložnici s koupelnou. Dále je k dispozici kotel k vytápění a satelitní TV.

Nemovitost obklopuje udržovaná zahrada s bujnou vegetací a množstvím květů. Jedinečná poloha nabízí dobré soukromí a zároveň blízkost turistických letovisek. Siena leží 30 km, Florencie 50 km.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247