Zpět na výpis

Nový třípokojový apartmán u pláže, Sirmione

2 1 ano 30m
ID: IT0597

Exkluzivně k prodeji!Třípokojový apartmán u jezera v Sirmione s terasou a vynikající polohou nedaleko centra i pláže...

Čtěte více

9 600 700 Kč

380 000 €

325 271 £

404 973 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji nový třípokojový apartmán s velkým a krásným obývacím prostorem s krbem a krásným otevřeným výhledem. Apartmán má výbornou polohu v novém komplexu s několika bazény, jen co by kamenem dohodil od centra města a 30 metrů od pláže a nachází se v nejprestižnější oblasti Sirmione. Součástí jednotky jsou i 2 parkovací místa. V prvním patře bytu jsou velká okna v obývacím pokoji s přímým vstupem na prostornou terasu. Vstup do bytu je opatřen pancéřovými dveřmi. Užitná plocha nemovitosti činí 98 m2. Tvoří ji obývací pokoj s kuchyní a částečným výhledem na jezero, chodba s nočním osvětlením pro šatnu, 1 dvoulůžková ložnice, 1 jednolůžková ložnice, koupelna s velkými ony a sklep 10 m2. Po technické stránce je byt vybaven podlahovým vytápěním a je zde předinstalována příprava klimatizačního a zabezpečovacího systému. Je zde i možnost zvolit si mezi špičkovými povrchovými úpravami, které jsou přizpůsobitelné dle vašeho výběru. Sirmione patří k nejpopulárnějším letoviskům u jezera Lago di Garda. Nad letoviskem se tyčí pevnost Rocca Scaligera a z místního přístavu vyjíždějí lodě do většiny vesnic na jezeře. Zároveň je lázeňským městečkem plným života, které nabízí širokou škálu vodních sportů.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247