Zpět na výpis

Nový prostorný apartmán ve Falcade, Tre Valli

2
ID: IT1254

Vzácná příležitost koupit nový apartmán v oblasti Tre Valli-San Pellegrino, blízko San Martino di Castrozza, Alleghe, Val di Fiemme a dalších oblastí..

Čtěte více

10 611 300 Kč

420 000 €

361 457 £

448 264 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový apartmán v prvním patře s výtahem přímo z garáže ve Falcade, v atraktivní lyžařské oblasti San Pellegrino – Falcade!

Prostorný apartmán o ploše 101 m2 bude mít vstupní halu, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, 2 koupelny a 2 balkony. K bytu bude patřit parkovací místo v garáži a sklep. K dispozici je společný venkovní prostor pro parkování.

Nemovitost bude mít systém vytápění s tepelným čerpadlem a olejový kotel, vše dálkově ovladatelné díky automatizaci. Instalovány budou také solární panely.

Předání je naplánováno na Vánoce 2024. Možnost přizpůsobení a výběru povrchových úprav.

Lyžařská oblast mezi průsmykem Passo San Pellegrino a městečkem Falcade se nachází nedaleko oblastí Fassa a Fiemme, navíc v dojezdové vzdálenosti do vyhlášeného lyžařského střediska Cortina d'Ampezzo a v blízkosti nejnavštěvovanějších zimních středisek v centru Dolomiti Superski. Pro lyžaře je zde připraveno 67 km sjezdovek (nejdelší z nich má 5 km). Středisko nabízí také kvalitní služby pro rodiny s dětmi - je zde několik lyžařských škol a školek. V roce 2019 se zde konalo juniorské mistrovství světa v lyžování. Středisko je součástí lyžařského areálu Tre Valli, které dále zahrnuje oblast Moena nebo Alpe Lusia. Obě střediska jsou propojeny skibusy a využívají jednotný skipas.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247