Zpět na výpis

Nový dvoupodlažní byt přímo u moře, Calambrone

2 1 ano 50m
ID: IT1237

Nový byt u moře na prodej: pěkný dvoupodlažní byt v nové rezidenci přímo u moře v letovisku Calambrone, jen 30 minut jízdy od Pisy a dalších atrakcí regionu!

Čtěte více

9 652 500 Kč

390 000 €

332 112 £

422 336 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný dvoupodlažní byt na prodej v novém rezidenčním komplexu s krásnou a udržovanou zahradou přímo u moře v Calambrone.

Tento hezký byt o rozloze přibližně 90 m2 se nachází ve druhém patře s výtahem. Byt sestává na nižším podlaží z velkého a velmi světlého obývacího pokoje s kuchyňským koutem a terasou o rozloze asi 22 m2, z níž je možné si užívat krásný výhled na moře; dále je zde koupelna; po dřevěném schodišti se dostaneme do horního patra, kde jsou 2 ložnice a další koupelna.

K nemovitosti patří parkovací místo. Byt má energetickou třídu A, je vybaven tepelnou izolací, tepelným čerpadlem a domotikou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247