Zpět na výpis

Nový apartmánový dům ve Slatine na ostrově Čiovo

6 ano 150m
ID: CH0107

Nový moderní apartmánový dům v klidné a žádané lokalitě Slatine na ostrově Čiovo. Dům nabízí úchvatné výhledy, krásnou udržovanou zahradu a blízkost moře.

Čtěte více

28 433 750 Kč

1 150 000 €

991 276 £

1 215 533 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový moderní apartmánový dům dokončený v roce 2021 se nachází klidné lokalitě Slatine na ostrově Čiovo, pouhých 150 m od moře.

Na celkem 4 podlažích se nacházejí 3 prostorné apartmány, každý se svým vchodem, garáží a velkou zahradou. Každý apartmán má balkón s výhledem na moře. Všechny apartmány mají velikost 110 m2 a skládají se ze 2 ložnic, 2 koupelen a velkého obývacího pokoje. Vybaveny jsou moderním nábytkem.

V zadní části domu se nachází velká zahrada s trávou a několika olivovníky a má možnost automatického zavlažovaní, které lze ovládat s jiné lokality. Je zde dostatečný prostor i pro výstavbu bazénu. Před domem je venkovní parkoviště a také velká garáž pro 2 automobily. Pro venkovní zdi je naplánované umístění kamer. Dům je kvalitně postaven s překrásným a moderním vybavením.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247