Zpět na výpis

Nový apartmán se zahrádkou, Marina di Castagneto Carducci

2 1 700m
ID: IT1253

Nový apartmán v přízemí právě vznikající moderní, energeticky úsporné rezidence 1700 metrů od moře v oblíbeném letovisku Marina di Castagneto Carducci...

Čtěte více

5 305 650 Kč

210 000 €

179 755 £

223 801 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán se zahradou, který je právě ve výstavbě, je situovaný jen několik minut od moře v Marina di Castagneto Carducci

Samostatný byt (56 m²) bude umístěn v přízemí vily celkem se 4 byty, jen pár minut od moře (cca 1700 m) a centra letoviska. Hotový k předání bude do léta 2024. Skládat se bude z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a se vstupem na obytnou terasu, předsíně, dvoulůžkové ložnice se vstupem na zahradu, menší ložnice, koupelny a zahrady (cca 100 m2) v přední a zadní části domu. K bytu bude také patřit parkovací místo.

Budova bude mít energetickou třídu A s vynikajícím komfortem jak v létě, tak v zimě. Veškeré povrchové úpravy budou ve výborné kvalitě a veškeré systémy budou odpovídat nejnovějším nárokům na úsporu energie: dvojitá okna a dveře, systém klimatizace nebo společný fotovoltaický systém.

Marina di Castagneto Cardiucci je jedním z nejznámějších turistických letovisek na toskánském pobřeží, proslulé kvalitou svých pláží, nedotčenou přírodou a svými vinařskými a potravinářskými produkty a kulturní nabídkou okolních vesnic a měst.

Pláž se nachází jen 1700 m od rezidence, nebližší obchody jsou 600 m od domu, supermarket 2 km. Letiště v Pise je dostupné autem během 45 minut.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247