Zpět na výpis

Nově postavená vila u moře v Rogoznici

3 ano 50m
ID: CH0119

Nově postavená vila kousek od pláže leží mezi Splitem a Šibenikem. Je zde krásné čisté moře. Užijete si klid a zároveň ruch turistických cílů.

Čtěte více

32 051 500 Kč

1 300 000 €

1 134 406 £

1 284 938 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní a luxusní nově postavená vila leží v klidné zátoce nedaleko od centra Rogoznice.

Vila o rozloze 380 m2 leží na pozemku o velikosti 390 m2. Dům má čtyři podlaží. V jedné části přízemí se nachází garáž o velikosti 20 m2 a technická místnost. Druhou část tvoří kuchyň, koupelna, pokoj a velká místnost předpokládaná pro výstavbu domácího kina. V prvním patře nemovitosti na úrovni zahrady se nachází rozlehlý obývací pokoj, koupelna a krytá terasa s bazénem o rozloze 18 m2. Druhé patro se skládá ze tří ložnic, každá se svojí koupelnou. V posledním patře je sauna s koupelnou a střešní terasa o rozloze 60 m2. Z každého podlaží a každé místnosti je úchvatný výhled na otevřené moře.

K vile vede příjezdová cesta a jsou zde parkovací místa. Veškerá občanská vybavenost se nachází pár kilometrů daleko. Nejbližší pláž je pouhých 50 m od domu, letiště Split je vzdáleno 30 km. Rogoznica je turistické městečko 45 min jízdy od Splitu a 30 min jízdy od Šibeniku. Nabízí kvalitní restaurace a křišťálově čisté moře.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247