Zpět na výpis

Nové apartmány na souostroví La Maddalena s výhledem na moře

1-3 100m
ID: IT1109

Krásné nově postavené apartmány v Mangiavolpe Maria na Sardinii

Čtěte více

3 826 703 Kč - 18 202 787 Kč

155 210 € - 738 300 €

135 439 £ - 644 255 £

153 412 $ - 729 746 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Ojedinělý projekt prestižních apartmánů umístěných v atraktivní lokalitě na nezkaženém souostroví La Maddalena na severovýchodní Sardinii. K prodeji jsou nabízeny jednotky různých velikostí, od kompaktních apartmánů s jednou ložnicí po úchvatné penthousy.

POLOHA: La Maddalena je národní park nacházející se na severovýchodě Sardinie sestávající z 62 ostrovů. Díky izolovanější poloze si zanechal nezkaženou přírodu, kde je stále možné najít opuštěnou pláž a podniknout dobrodružné výlety bez dalších turistů. Místo je známé pro nádherné pláže s krystalově průzračnou vodou. Projekt bude umístěn na příjemném místě nedaleko hlavního náměstí Piazza Garibaldi a přístavu Mangiavolpe. V docházkové vzdálenosti najdete restaurace a obchody. Jedna z nejkrásnějších pláží souostroví Spiaggia di Punta Tegge je vzdálena 3km a další pláže jako Spiaggia di Bassa Trinità, Spiaggia Cala d'Inferno jsou jednodušše dosažitelné za několik minut autem.

POPIS PROJEKTU: Rezidenční projekt bude sestávat z několika budov, zasazených na pobřeží s krásným výhledem na moře. Každá budova bude rozložena na 4 podlažích. Přízemní apartmány budou disponovat zahrádkami zatímco jednotky ve vyšších podlažích nabídnou prostorné terasy. Všechny apartmány budou mít podzemní parkovací místo v garáži. Apartmány budou zařízeny v elegantním minimalistickém stylu s nejmodernější technikou a důrazem na udržitelnost.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528