Zpět na výpis

Nové apartmány na souostroví La Maddalena s výhledem na moře

1-3 100m
ID: IT1109

Krásné nově postavené apartmány v Mangiavolpe Maria na Sardinii

Čtěte více

3 921 381 Kč - 18 653 150 Kč

155 210 € - 738 300 €

133 576 £ - 635 390 £

165 655 $ - 787 984 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Ojedinělý projekt prestižních apartmánů umístěných v atraktivní lokalitě na nezkaženém souostroví La Maddalena na severovýchodní Sardinii. K prodeji jsou nabízeny jednotky různých velikostí, od kompaktních apartmánů s jednou ložnicí po úchvatné penthousy.

POLOHA: La Maddalena je národní park nacházející se na severovýchodě Sardinie sestávající z 62 ostrovů. Díky izolovanější poloze si zanechal nezkaženou přírodu, kde je stále možné najít opuštěnou pláž a podniknout dobrodružné výlety bez dalších turistů. Místo je známé pro nádherné pláže s krystalově průzračnou vodou. Projekt bude umístěn na příjemném místě nedaleko hlavního náměstí Piazza Garibaldi a přístavu Mangiavolpe. V docházkové vzdálenosti najdete restaurace a obchody. Jedna z nejkrásnějších pláží souostroví Spiaggia di Punta Tegge je vzdálena 3km a další pláže jako Spiaggia di Bassa Trinità, Spiaggia Cala d'Inferno jsou jednodušše dosažitelné za několik minut autem.

POPIS PROJEKTU: Rezidenční projekt bude sestávat z několika budov, zasazených na pobřeží s krásným výhledem na moře. Každá budova bude rozložena na 4 podlažích. Přízemní apartmány budou disponovat zahrádkami zatímco jednotky ve vyšších podlažích nabídnou prostorné terasy. Všechny apartmány budou mít podzemní parkovací místo v garáži. Apartmány budou zařízeny v elegantním minimalistickém stylu s nejmodernější technikou a důrazem na udržitelnost.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528