Zpět na výpis

Nové apartmány hned u pláže v Callasettě na Sardinii

1-2 50m
ID: IT1170

Apartmány hned u moře v Callasettě na Sardinii

Čtěte více

6 509 810 Kč - 8 206 920 Kč

257 000 € - 324 000 €

219 548 £ - 276 784 £

273 728 $ - 345 090 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jen pár metrů od krásné písečné pláže Sotto Torre v klidné rezidenční oblasti u městečka Callasetta na jihozápadní Sardinii vzniká tento luxusní projekt elegantních apartmánů. Komplex se skládá z jedné budovy se třemi podlažími s následujícími jednotkami. Přízemí tvoří dva apartmány s jednou ložnicí, první patro zabírají tři apartmány se dvěma ložnicemi a poslední patro bude disponovat třemi jednotkami - vzniknou zde 2 apartmány se 2 ložnicemi a jeden s jednou ložnicí. Všechny byty budou mít krásné terasy s výhledem na moře, soukromý sklípek a parkovací místo. Jednotky budou vybaveny nejmodernější technikou a dokončeny v nadčasovém stylu. /p>

Calasetta je šarmantní vesnička nacházející se na ostrově Sant'Antioco na jihozápadní Sardinii. Sant'Antioco je spojen se Sardinií silnicí vedoucí po šíji mezi vodními plochami. Ačkoliv je oblast jednoduše přístupná, díky izolovanější poloze zde panuje naprostý klid a pohoda. Calasetta je také známá pro vinařství, pěstuje se zde odrůda Carignan. Projekt se staví pouze 20 metrů od krásné bílé pláže Sotto Torre, ale v širší oblasti určitě stojí za výlet i další nádherné pláže jako Cala Domestica nebo Spiaggia Piscinas. Letiště v Cagliari je vzdáleno 1.5 hodiny autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528