Zpět na výpis

Nová vila v Santa Teresa di Gallura

4 1 ano 150m
ID: IT1126

Nádherná vila v panoramatické poloze s výhledem na moře a bazénem v rezidenční oblasti Santa Teresa Gallura

Čtěte více

48 545 250 Kč

1 950 000 €

1 647 836 £

2 090 305 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Projekt nádherné vily s bazénem v panoramatické poloze v zálivu Baia Santa Reparata blízko oblíbeného střediska Santa Teresa Gallura.

POLOHA: Baia Santa Reparata se nachází jen 3km od malebného rybářského přístavu Santa Teresa Gallura a je opravdovým rájem pro milovníky přírody. Odjíždí odsud pravidelný trajekt na francouzskou Korsiku. Okolí je protkáno turistickými stezkami vedoucí divukrásnou přírodou. Další pláže jsou jen pár minut chůze nebo je možné dojet za 5min na dechberoucí pláže mysu Capo Testa Rena di Ponente a Rena di Levante. V docházkové vzdálenosti najdete pizzerii, restaurace a minimarket.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato designová vila bude umístěna pouze 150 metrů od moře a poskytuje krásné výhledy na celý záliv. Nemovitost bude harmonicky zasazena do přírody a k výstavbě budou použity přírodní materiály nejvyšší kvality. Interiér se rozkládá na dvou podlažích a nabídne dostatek prostoru i pro velké rodiny včetně světlého a vzdušného obývacího pokoje, 4 ložnic a 4 koupelen, 2 parkovacích míst a systému verand a teras, aby se maximalizovala výhodná poloha s nádhernými výhledy. Vila bude obklopena zahradou o ploše 1135m2 a součástí pozemku bude krásný bazén typu infinity.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528