Zpět na výpis

Nová vila u Trogiru

5 ano
ID: CH0075

Nově postavená moderní vila v první linii u moře, s ručně vyrobenými kuchyněmi, toaletami od Villeroye Bocha a dostatkem parkovacích míst blízko Trogiru…

Čtěte více

28 462 500 Kč

1 150 000 €

979 304 £

1 245 351 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nově postavená moderní vila se nachází v první linii u moře nedaleko Trogiru. Je umístěna v klidné oblasti s krásným výhledem na moře. Centrum města s veškerou občanskou vybaveností je vzdálené 1,5 km a letiště 25 km od vily.

Vila je orientovaná na jih a rozléhá se na ploše 217 m2 ve 2 poschodích. V přízemí se nachází zařízený samostatný byt o velikosti 43 m2. Skládá se z 2 ložnic, koupelny, kuchyně, obývacího pokoje a velké terasy s výhledem na moře. Kuchyně je ručně vyrobená a všechny pokoje mají klimatizaci.

V prvním patře se nachází dvoupodlažní jednotka o rozloze 120 m2, se 3 ložnicemi (z toho 2 mají vlastní balkon), 2 koupelnami, velkým obývacím pokojem, ručně vyrobenou kuchyní a velkou terasou s nádherným výhledem na moře. Obývací pokoj s kuchyní jsou oddělené a nachází se ve spodním patře. Po schodišti se lze dostat do ložnic ve vrchním patře. Větší koupelna v horním patře má španělskou keramickou dlažbu, zatímco toalety ve všech koupelnách jsou od Villeroye Bocha. Kuchyně je vybavena spotřebiči značky Bosch.

K ohřevu vody slouží solární panely umístěné na střeše nemovitosti. Před domem se nachází parkovací místa pro 6 aut.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247