Zpět na výpis

Nádherný statek s bazénem a zemědělským pozemkem mezi Pisou a Florencií

9 1
ID: IT1368

Impozantní toskánská vila v perfektním stavu s bazénem, zahradou a pozemkem

Čtěte více

94 107 000 Kč

3 800 000 €

3 211 733 £

4 071 252 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V půvabné kopcovité krajině mezi Pisou a Florencií se nachází tento impozantní statek s bazénem. K nemovitosti patří rozložitý zemědělský pozemek o rozloze asi 16 hektarů.

Nemovitost se skládá z hlavní budovy, dvou dependance a přístavku o celkové výměře asi 700m2. Hlavní budova se rozkládá na dvou podlažích o výměře asi 550m2 a skládá se v přízemí z velkého obývacího pokoje s krbem, velké kuchyně a prostorné jídelny, spíže, dvou ložnic a koupelny a v prvním patře z 6 ložnic s vlastní koupelnou (a některé s vlastní šatnou). Všechny pokoje jsou vkusně vybaveny ve vysoké kvalitě. V koupelnách jsou vzácné dlaždičky a mramorová umyvadla. Na střeše domu bylo instalováno fotovoltaické zařízení. Asi 40 metrů od hlavní budovy se nachází první jednopodlažní dependance o asi 70m2, kterou tvoří samostatný apartmán s jednou ložnicí. V přístavku byla vytvořena další ložnice s koupelnou a technické prostory ve sklepě. Druhá dependance o výměře cca 50m2 je aktuálně využívána jako skladní prostor pro nářadí.

Všechny budovy mají přístup k bazénu přes kamenné cestičky. Na zahradě dále najdeme mnoho příjemných zákoutí s panoramatickým výhledem. U bazénu byla vytvořena relaxační zóna s barem. Zahradu doplňuje velké parkoviště. Zemědělský pozemek o rozloze asi 16 hektarů se skládá z olivového háje, ovocného sadu a lesa. Nemovitost je možné využívat jako volnočasovou vilu nebo na pronájem. V ceně domu je zahrnut veškerý nábytek a vybavení.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528