Zpět na výpis

Nádherná vila v luxusní lokalitě přímo u moře, Okrug Donji

8 1 ano 20m
ID: CH0105

Nádherná vila s bazénem a terasovitou zahradou leží přímo u moře. Při její stavbě byl použit známý bračský kámen. Vila je velmi dobrém stavu, ihned k obývání.

Čtěte více

59 340 000 Kč

2 400 000 €

2 068 749 £

2 536 765 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná vila s bazénem ležící přímo u moře v Okrug Donji leží na pozemku o velikosti 827 m2.

Vila o velikosti 420 m2 se rozkládá na 4 podlažích. V prvním podlaží nalezneme veliký obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a koupelnou. Přímo z obývacího pokoje se vychází na venkovní krytou terasu, která je obklopena udržovanou zahradou. Pod terasou leží bazén a prostor pro opalování s výhledem na moře, letní kuchyně o velikosti cca 100 m2 s koupelnou a krbem. Druhé podlaží se skládá z en suite ložnice, prostorného obývacího pokoje se vstupem na balkon. Ve třetím podlaží najdeme 3 ložnice a koupelnu. V posledním podlaží jsou další 4 ložnice a 2 koupelny.

Vila je prostorná, ve velmi dobrém stavu, ihned k nastěhování. Všechny koupelny mají podlahové topení a při stavbě vily byl použit známý bračský kámen.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247