Zpět na výpis

Nádherná vila u Magliana v jižním Toskánsku

6 1
ID: IT0984

Luxusní, plně zrenovované šlechtické sídlo na toskánském venkově nedaleko pobřeží..

Čtěte více

50 530 000 Kč

2 000 000 €

1 711 953 £

2 131 438 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Stylová vila po rekonstrukci s bazénem jen 15min od moře u městečka Magliano in Toscana v srdci kraje Maremma.

POLOHA: Magliano in Toscana je malebné středověké městečko, které leží v srdci kraje Maremma v jižním Toskánsku v blízkosti Grosseta a Orbetella. Městečko je pitoreskně umístěno na vrcholu kopce, na jehož svahu jsou olivové háje a vinice. Jen za 15min dojedete k úchvatným písečným plážím. Maremma je známá pro výborná vína, nejznámější je asi Morellino di Scansano.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato impozantní vila původně patřila šlechtické rodině Vivarelli Colonna a posléze byla pečlivě zrenovována se zachováním mnoha původních prvků a toskánského stylu. Nemovitost se skládá z hlavní budovy, dále přístavku o výměře dalších 110m2 a několika dalších zahradních staveb. Vila je obklopena pozemkem o rozloze asi 1 hektar, takže disponuje absolutním soukromím. Zahradě dominuje velký bazén s relaxační zónou. Dům s klasickým čtvercovým půdorysem se rozkládá na dvou podlažích. V přízemí je umístěn velký obývací pokoj, kuchyně, jídelna, koupelna a prádelna. V prvním patře najdete 4 ložnice a 4 koupelny. V oddělené dependance jsou umístěny další 2 ložnice a 2 koupelny.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247