Zpět na výpis

Nádherná vila u Magliana v jižním Toskánsku

6 1
ID: IT0984

Luxusní, plně zrenovované šlechtické sídlo na toskánském venkově nedaleko pobřeží..

Čtěte více

49 450 000 Kč

2 000 000 €

1 723 958 £

2 113 971 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Stylová vila po rekonstrukci s bazénem jen 15min od moře u městečka Magliano in Toscana v srdci kraje Maremma.

POLOHA: Magliano in Toscana je malebné středověké městečko, které leží v srdci kraje Maremma v jižním Toskánsku v blízkosti Grosseta a Orbetella. Městečko je pitoreskně umístěno na vrcholu kopce, na jehož svahu jsou olivové háje a vinice. Jen za 15min dojedete k úchvatným písečným plážím. Maremma je známá pro výborná vína, nejznámější je asi Morellino di Scansano.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato impozantní vila původně patřila šlechtické rodině Vivarelli Colonna a posléze byla pečlivě zrenovována se zachováním mnoha původních prvků a toskánského stylu. Nemovitost se skládá z hlavní budovy, dále přístavku o výměře dalších 110m2 a několika dalších zahradních staveb. Vila je obklopena pozemkem o rozloze asi 1 hektar, takže disponuje absolutním soukromím. Zahradě dominuje velký bazén s relaxační zónou. Dům s klasickým čtvercovým půdorysem se rozkládá na dvou podlažích. V přízemí je umístěn velký obývací pokoj, kuchyně, jídelna, koupelna a prádelna. V prvním patře najdete 4 ložnice a 4 koupelny. V oddělené dependance jsou umístěny další 2 ložnice a 2 koupelny.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247