Zpět na výpis

Nádherná usedlost obklopená vinicemi s výhledem na historickou Volterru, Pomarance

5 1
ID: IT0436

Pěkná usedlost s vlastními vinicemi uprostřed toskánských kopců, které lákají k odpočinku a procházkám, skýtá výhled na historickou Volterru…

Čtěte více

31 934 700 Kč

1 295 000 €

1 155 882 £

1 249 157 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásně zrekonstruovaná usedlost s výhledem na historickou Volterru se nachází uprostřed toskánských kopců a je ideálním místem pro odpočinek a klidné chvíle v přírodě i pro početnější rodinu. K dispozici je několik zastřešených míst, prostor ke grilování, hřiště pro děti a parkovací místo pro auto. Bazén je postaven v místě s krásným panoramatickým výhledem. Obytná plocha čítá cca 500 m² a je rozdělena na hlavní obydlí pro majitele, které se skládá z kuchyně, obývacího pokoje s krbem a přístupem do vinného sklepa, ložnice a koupelny, a hostovské prostory. Zde se nachází velký obývací pokoj s kuchyní a čtyři ložnice, každá vybavena vlastní koupelnou. Celý pozemek se rozkládá na cca deseti hekterech (5 ha vinic a olivového háje a zbytek úrodná půda). Na pozemku se nachází stará zrekonstruovaná stodola, která je v současné době využívána k uskladnění nářadí, park s bázenem, vinný sklep s klimatizační technikou a vybavením pro plnění láhví a uskladnění vína a oleje. Nemovitost využívá geotermální energii.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247