Zpět na výpis

Nádherná usedlost obklopená vinicemi s výhledem na historickou Volterru, Pomarance

5 1
ID: IT0436

Pěkná usedlost s vlastními vinicemi uprostřed toskánských kopců, které lákají k odpočinku a procházkám, skýtá výhled na historickou Volterru…

Čtěte více

32 226 075 Kč

1 295 000 €

1 093 707 £

1 391 995 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásně zrekonstruovaná usedlost s výhledem na historickou Volterru se nachází uprostřed toskánských kopců a je ideálním místem pro odpočinek a klidné chvíle v přírodě i pro početnější rodinu. K dispozici je několik zastřešených míst, prostor ke grilování, hřiště pro děti a parkovací místo pro auto. Bazén je postaven v místě s krásným panoramatickým výhledem. Obytná plocha čítá cca 500 m² a je rozdělena na hlavní obydlí pro majitele, které se skládá z kuchyně, obývacího pokoje s krbem a přístupem do vinného sklepa, ložnice a koupelny, a hostovské prostory. Zde se nachází velký obývací pokoj s kuchyní a čtyři ložnice, každá vybavena vlastní koupelnou. Celý pozemek se rozkládá na cca deseti hekterech (5 ha vinic a olivového háje a zbytek úrodná půda). Na pozemku se nachází stará zrekonstruovaná stodola, která je v současné době využívána k uskladnění nářadí, park s bázenem, vinný sklep s klimatizační technikou a vybavením pro plnění láhví a uskladnění vína a oleje. Nemovitost využívá geotermální energii.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247