Zpět na výpis

Nádherná kamenná vila v jižním Toskánsku

4 1 ano 20 000m
ID: IT0906

Nádherná zrekonstruovaná vila s bazénem, jen 20 km od moře. Luxusně zařízená a dobře vybavená, s veškerým komfortem a nádherným výhledem pobřeží...

Čtěte více

40 689 000 Kč

1 650 000 €

1 472 745 £

1 591 590 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný zrekonstruovaný kamenný statek s nádherným výhledem, který se nachází ve zvlněných kopcích jižního Toskánska na venkově v Capalbiu v oblasti Maremma. Vila má krásný výhled na okolní krajinu a také na Monter Argentario nebo ostrov Giglio. Pobřeží je vzdálené 20 km.

K nemovitosti vede nezpevněná, asi 580 m dlouhá cesta. Dům si i po rekonstrukci zachoval typické toskánské architektonické prvky jako jsou kamenné zdi nebo stropy s dřevěnými trámy. Na podlahách jsou parkety, k dispozici je velký krb. Vila má dvě venkovní posezení a jídelní terasy a také pec na pizzu a pro grilování.

Vila o ploše 380 m2 má obývací pokoj s kuchyní vybavenou špičkovými spotřebiči (Wolf, Miele), dále je zde jídelna. Pokoje jsou vybaveny nábytkem Balthaup. V prvním patře jsou 4 ložnice (každá s vlastní koupelnou), ve dvou z nich je krb. V suterénu je taverna s kuchyňským koutem a krbem, s úložným prostorem a koupelnou. Vila je vybavena internetem, TV anténou a klimatizací.

Vilu obklopuje pozemek o rozloze 2 ha s ovocným sadem, olivovým hájem, lesy a bazénem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247