Zpět na výpis

Nádherná kamenná vila v jižním Toskánsku

4 1 ano 20 000m
ID: IT0906

Nádherná zrekonstruovaná vila s bazénem, jen 20 km od moře. Luxusně zařízená a dobře vybavená, s veškerým komfortem a nádherným výhledem pobřeží...

Čtěte více

40 837 500 Kč

1 650 000 €

1 405 089 £

1 786 808 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný zrekonstruovaný kamenný statek s nádherným výhledem, který se nachází ve zvlněných kopcích jižního Toskánska na venkově v Capalbiu v oblasti Maremma. Vila má krásný výhled na okolní krajinu a také na Monter Argentario nebo ostrov Giglio. Pobřeží je vzdálené 20 km.

K nemovitosti vede nezpevněná, asi 580 m dlouhá cesta. Dům si i po rekonstrukci zachoval typické toskánské architektonické prvky jako jsou kamenné zdi nebo stropy s dřevěnými trámy. Na podlahách jsou parkety, k dispozici je velký krb. Vila má dvě venkovní posezení a jídelní terasy a také pec na pizzu a pro grilování.

Vila o ploše 380 m2 má obývací pokoj s kuchyní vybavenou špičkovými spotřebiči (Wolf, Miele), dále je zde jídelna. Pokoje jsou vybaveny nábytkem Balthaup. V prvním patře jsou 4 ložnice (každá s vlastní koupelnou), ve dvou z nich je krb. V suterénu je taverna s kuchyňským koutem a krbem, s úložným prostorem a koupelnou. Vila je vybavena internetem, TV anténou a klimatizací.

Vilu obklopuje pozemek o rozloze 2 ha s ovocným sadem, olivovým hájem, lesy a bazénem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247