Zpět na výpis

Nadčasová toskánská rezidence u města Volterra

2
ID: IT1311

Ideální nemovitost pro milovníky klasického toskánského venkova - mimořádná rezidence po rekonstrukci s úchvatným výhledem jen 13 km od města Volterra!

Čtěte více

24 759 700 Kč

980 000 €

838 857 £

1 044 405 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Mimořádná, samostatně stojící kamenná nemovitost se nachází v krásné přírodě nedaleko Volterry v jedinečné panoramatické poloze obklopena majestátními cypřiši a staletými olivovníky. Nabízí úchvatný výhled právě na historické město Volterra, které je vzdálené pouhých 13 km a kde naleznete vše, co potřebujete - obchody, bary nebo restaurace. K domu se dostanete po krátkém úseku zpevněné provinční silnice, po níž následuje 4 km dlouhá cesta obklopená honosnými vilami a prestižními statky. Silnice je nicméně horší kvality. Nemovitost nemá bazén, ale je možné jej na pozemku dodělat.

Dům byl kompletně zrekonstruován v roce 2010 se zvláštním důrazem na detail a s hlubokým respektem k místnímu stylu a tradičním prvků jako jsou starobylé terakotové podlahy, odhalené trámy a kamenné fasády.

Tato rezidence se rozkládá na třech podlažích a nabízí obytnou plochu 280 m2. U vchodu nás přivítá panoramatický portikus s grilem s pecí na dřevo. Z verandy se vchází do obývacího prostoru s otevřenou kuchyní, který umocňuje velký krb a nádherný výhled na město Volterra; v přízemí se nachází také ložnice s vlastní koupelnou. Vnitřní schodiště vede do prvního patra s velkou koupelnou a hlavní ložnicí s vlastní koupelnou. Z obytné části v přízemí vede druhé schodiště do suterénních prostor, které tvoří sklep/vinný sklípek s klenutými stropy, velký sklad, prádelna a technická místnost se vstupem ven; na stejném patře se nachází velká místnost, využívaná jako sklad. Nicméně v suterénu by bylo možné dodělat další 2 ložnice.

Ve všech místnostech je podlahové vytápění na LPG (kromě litinových kamen a velkého krbu); dům je dobře izolován díky 12 cm izolační vrstvě na střeše.

Nejen dům, ale i okolní pozemek je skutečným rájem. Na 15 000 m2 nabízí okouzlující směs zelených trávníků, staletých olivovníků a původních aromatických rostlin.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247