Zpět na výpis

Moderní vila s krásným výhledem u Camaiore

5 1 ano
ID: IT0805

Moderní vila s úžasným výhledem na moře je situována v úžasné panoramatické poloze a disponuje veškerým vybavením, které zajistí novým majitelům vysoký komfort bydlení...

Čtěte více

32 864 000 Kč

1 300 000 €

1 094 190 £

1 420 777 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní vila na prodej postavená v 80.letech architektem ze slavné florentské školy se nachází ve strategické poloze s krásným výhledem na moře mezi obcemi Camaiore a Massarosa, jen 2 minuty jízdy autem od veškerých služeb, 12 minut jízdy autem od moře a městeček Pietrasanta a Viareggio, 20 minut pak od vyhlášeného letoviska Forte dei Marmi.

Vila o ploše 365 m2 má 3 podlaží plus suterén. V hlavním poschodí je obývací prostor o rozloze více než 100 m2 s obývacím pokojem s krbem a jídelním koutem, třemi terasami, kuchyní a koupelnou. Ve sníženém přízemí jsou dále dvě velké ložnice, koupelna, komora, pracovna (nebo třetí ložnice) a druhá kuchyň. Toto patro je možné používat jako samostatný byt. V horním patře jsou dvě velké ložnice s koupelnou a terasou. K dispozici je technická místnost. Z celého domu, z teras, ze zahrady a od bazénu je výhled na moře.

Vilu obklopuje dobře udržovaný pozemek s parkováním až pro 6 aut a s vyhřívaným bazénem. Zalévání zahrady je zajištěno automatickým zavlažovacím systémem. Dům je vybaven klimatizací, fotovoltaickými panely, novou střechou, sítěmi proti hmyzu ve všech oknech, alarmem, vytápěním na pelety, k dispozici je také vlastní studna nebo solární ohřev vody.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247