Zpět na výpis

Moderní vila s krásným výhledem u Camaiore

5 1 ano
ID: IT0805

Moderní vila s úžasným výhledem na moře je situována v úžasné panoramatické poloze a disponuje veškerým vybavením, které zajistí novým majitelům vysoký komfort bydlení...

Čtěte více

35 340 500 Kč

1 300 000 €

1 179 708 £

1 540 764 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní vila na prodej postavená v 80.letech architektem ze slavné florentské školy se nachází ve strategické poloze s krásným výhledem na moře mezi obcemi Camaiore a Massarosa, jen 2 minuty jízdy autem od veškerých služeb, 12 minut jízdy autem od moře a městeček Pietrasanta a Viareggio, 20 minut pak od vyhlášeného letoviska Forte dei Marmi.

Vila o ploše 365 m2 má 3 podlaží plus suterén. V hlavním poschodí je obývací prostor o rozloze více než 100 m2 s obývacím pokojem s krbem a jídelním koutem, třemi terasami, kuchyní a koupelnou. Ve sníženém přízemí jsou dále dvě velké ložnice, koupelna, komora, pracovna (nebo třetí ložnice) a druhá kuchyň. Toto patro je možné používat jako samostatný byt. V horním patře jsou dvě velké ložnice s koupelnou a terasou. K dispozici je technická místnost. Z celého domu, z teras, ze zahrady a od bazénu je výhled na moře.

Vilu obklopuje dobře udržovaný pozemek s parkováním až pro 6 aut a s vyhřívaným bazénem. Zalévání zahrady je zajištěno automatickým zavlažovacím systémem. Dům je vybaven klimatizací, fotovoltaickými panely, novou střechou, sítěmi proti hmyzu ve všech oknech, alarmem, vytápěním na pelety, k dispozici je také vlastní studna nebo solární ohřev vody.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247