Zpět na výpis

Moderní vila s krásným výhledem u Camaiore

5 1 ano
ID: IT0805

Moderní vila s úžasným výhledem na moře je situována v úžasné panoramatické poloze a disponuje veškerým vybavením, které zajistí novým majitelům vysoký komfort bydlení...

Čtěte více

32 058 000 Kč

1 300 000 €

1 160 345 £

1 253 980 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní vila na prodej postavená v 80.letech architektem ze slavné florentské školy se nachází ve strategické poloze s krásným výhledem na moře mezi obcemi Camaiore a Massarosa, jen 2 minuty jízdy autem od veškerých služeb, 12 minut jízdy autem od moře a městeček Pietrasanta a Viareggio, 20 minut pak od vyhlášeného letoviska Forte dei Marmi.

Vila o ploše 365 m2 má 3 podlaží plus suterén. V hlavním poschodí je obývací prostor o rozloze více než 100 m2 s obývacím pokojem s krbem a jídelním koutem, třemi terasami, kuchyní a koupelnou. Ve sníženém přízemí jsou dále dvě velké ložnice, koupelna, komora, pracovna (nebo třetí ložnice) a druhá kuchyň. Toto patro je možné používat jako samostatný byt. V horním patře jsou dvě velké ložnice s koupelnou a terasou. K dispozici je technická místnost. Z celého domu, z teras, ze zahrady a od bazénu je výhled na moře.

Vilu obklopuje dobře udržovaný pozemek s parkováním až pro 6 aut a s vyhřívaným bazénem. Zalévání zahrady je zajištěno automatickým zavlažovacím systémem. Dům je vybaven klimatizací, fotovoltaickými panely, novou střechou, sítěmi proti hmyzu ve všech oknech, alarmem, vytápěním na pelety, k dispozici je také vlastní studna nebo solární ohřev vody.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247