Zpět na výpis

Moderní byt v Bormiu jen pár kroků od lanovky

2
ID: IT0691

Moderní ski apartmán v Bormio hned u sjezdovek

Čtěte více

10 137 250 Kč

410 000 €

353 411 £

433 364 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Hned u ski stadiónu v Bormiu, pár kroků od lanovky nabízíme tento moderní apartmán po rekonstrukci. Apartmán o výměře asi 80m2 se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, 2 ložnic, 2 koupelen a spíže Je plně vybaven a nábytek zahrnut v ceně. K nemovitosti dále patří sklípek a parkovací místo. Bormio je elitní italský rezort, který nabízí úžasné lyžování na výborně udržovaných terénech v nadmořské výšce 1 225 – 3 012 m n. m. a výbornou italskou atmosféru. Z Prahy sem dojedete asi za 8 hodin jízdy, z Milána je dojezd asi 3 hodiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528