Zpět na výpis

Minimalistická vila v nádherné krajině u Lajatica

6 1
ID: IT1060

Vila s moderním interiérem v nádherné panoramatické oblasti v Lajaticu

Čtěte více

30 825 000 Kč

1 250 000 €

1 115 716 £

1 205 750 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Krásná toskánská vila s oddělenou dependance, bazénem a nezapomenutelnými pohledy na toskánské kopečky se nachází nedaleko městečka Lajatico, jen 45min od letiště v Pise a od pobřeží. Kamenná vila byla uvnitř kompletně zrenovována a prezentuje se v moderním elegantním minimalistickém stylu.

POLOHA:Nemovitost má velmi výhodnou polohu pro všechny, kteří chtějí zažít pravý toskánský venkov, být obklopeni vinicemi a olivovými háji a zároveň jednoduše dojet na pláž a na letiště. Okolí Lajatica je velmi malebné a zasazené mezi levandulovými háji a harmonicky se vinoucími kopci. Nejen proto zde bydlí i známý operní zpěvák Andrea Bocelli. V docházkové vzdálenosti od domu najdete také přírodní amfiteátr Teatro del Silenzio neboli divadlo ticha, kde se každoročně koná Bocellliho festival. Historická Volterra je vzdálena pouze 30min autem Florencie 1h20.

POPIS NEMOVITOSTI: K vile vede z hlavní silnice asi 300m dlouhá štěrková cesta a vila má díky tomu naprosté soukromí a klid. Vila má vnitřní výměru asi 260m2 a rozkládá se na dvou podlažích. V přízemí jsou umístěny 3 ložnice každá s vlastní koupelnou. V prvním patře vás uvítá velkoryse řešený obývací pokoj, moderně vybavená elegantní kuchyně, dále 2 ložnice a 1 koupelna. Dependance o výměře asi 40m2 poskytuje další prostor ve formě kuchyně, dalšího pokoje a 2 WC.K dispozici jsou také 2 venkovní sprchy. Vila je zasazena v zahradě o rozloze asi 3000m2, kde je také umístěn 12x6m bazén. Vila je vybavena moskytiérami, klimatizací, alarmem a venku najdete parkovací místa pro několik vozidel. Jedná se o perfektní mix historické a moderní architektury a designu. Hlavním lákadlem jsou samozřejmě neskutečné výhledy do přírody. Vila je aktuálně využívána jako B&B.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528