Zpět na výpis

Malebný dům se zahradou v Trequandě v srdci Toskánska

5
ID: IT1320

Velký dům v perfektním stavu zasazen v krásné toskánské přírodě blízko Pienzy a Montepulciana

Čtěte více

19 091 250 Kč

750 000 €

641 701 £

807 378 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tento příjemný venkovský dům v perfektním stavu se nachází v idylické poloze s pěkným výhledem do krajiny nedaleko půvabné toskánské vesničky Trequanda. Trequanda je výhodně umístěna v srdci Toskánska v bezprostřední blízkosti skvostných italských měst jako je Pienza (10min autem), Montepulciano (20min), Montalcino a Cortona (30min), Siena (45min). Letiště ve Florencii je vzdáleno 75min jízdy a letiště v Římě 2 hodiny jízdy.

Nemovitost o celkové výměře asi 250m2 se rozkládá na dvou podlažích. V přízemí domu najdeme prostorný obývací pokoj s viditelnými stropními trámy, které pomáhají vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru. Velkými prosklenými dveřmi se dostaneme na dvůr a zahradu. Zde je umístěna pergola s velkým jídelním stolem a barbecue, ideální pro dlouhé letní večeře. Na obývací pokoj navazuje plně vybavená kuchyně. Dále toto podlaží tvoří manželská ložnice s vlastní koupelnou a dvě další ložnice sdílející další koupelnu. Všechny pokoje jsou vybaveny ventilátorem a mají přístup na zahradu. Malá, ale užitečná prádelna doplňuje toto podlaží. Do prvního patra vede venkovní schodiště a je zde umístěn další obývací pokoj s krásnou terasou s výhledem do krajiny, dále dvě ložnice a dvě koupelny. Díky venkovnímu schodišti je možné každé patro užívat zcela nezávisle, ale existuje také možnost je propojit vnitřním schodištěm.

Nemovitost je obklopena velkou zahradou s olivovníky a ovocnými stromy. Zahrada je dostatečně velká pro vystavení bazénu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528