Zpět na výpis

Majestátní statek v kopcích u Livorna

8 1
ID: IT1369

Velký statek s bazénem v kopcích nad Livornem s bazénem a fantastickým výhledem

Čtěte více

48 545 250 Kč

1 950 000 €

1 647 836 £

2 090 305 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V panoramatické poloze v kopcích nad Livornem se nachází tato rozlehlá vila s bazénem o výměře asi 530m2 a pozemkem o cca 40 000m2. Livorno je vzdálené asi 15km a půvabné přímořské středisko Castiglioncello asi 20km. Letiště v Pise je vzdáleno cca 45 min jízdy.

Nemovitost disponuje fantastickým výhledem a je orientována na jih a západ. Z hlavní komunikace je přístupná přes nezpevněnou cestu částečně lemovanou toskánskými stromy, která vede k automatické dvojité bráně a parkovišti. Dům se rozkládá na dvou podlažích. Většinu přízemí zabírá impozantní obývací pokoj s kamennou klenbou, dále zde najdeme klasickou toskánskou kuchyni se vstupem na venkovní verandu a koupelnu. Dřevěné schodiště vede do prvního patra, které tvoří 6 ložnic a 5 koupelen plus venkovní terasa. K nemovitosti dále patří přístavky s dalšími 2 apartmány. Na zahradě asi 30 metrů od domu se rozprostírá bazén s odpočinkovou zónou, venkovní trouba z 18. století, olivový a ovocný sad.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528