Zpět na výpis

Luxusní vila u moře s bazénem, Čiovo

4 1 ano 10m
ID: CH0093

Velmi atraktivní vila na prodej se nachází v prestižní lokalitě na ostrově Čiovi a nabízí luxus a jedinečnost v podobě vnitřního i vnějšího designu…

Čtěte více

36 465 000 Kč

1 500 000 €

1 247 520 £

1 701 825 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní vila se nachází na jednom z nejatraktivnějších míst na ostrově Čiovi s nádherným výhledem na moře. Vila nabízí přímý přístup k moři. Tato vila se skládá z přízemí, 1. a 2. patra s celkovou vnitřní plochou 210 m2. Každé patro má svůj vlastní vchod, takže jej lze využít jak pro obchodní, tak pro soukromé účely. Přízemí se skládá z malé kuchyně, kompletně zařízené, malé tělocvičny a koupelny s finskou saunou, což je velká výhoda, zejména v zimní sezóně. Vpředu je prostorná terasa a bazén s krásným výhledem na moře. Pro další zábavu je zde také gril a vířivka. První patro se skládá ze 2 ložnic, 1 koupelny, kuchyně a otevřeného obývacího pokoje s balkonem s krásným výhledem na moře. Jak 1. patro, tak 2. patro mají téměř totožné uspořádání, jediný rozdíl je v tom, že kuchyně v 1. patře je o něco menší, ale má větší balkon. Ve 2. patře je stejný počet ložnic a koupelen, ale ještě lepší výhled.

Díky poloze vila disponuje velkým množstvím denního světla. Vila se prodává kompletně zařízená a nejsou nutné žádné další investice, je ve výjimečném stavu. Poloha je báječná, jedna z nejatraktivnějších na celém ostrově.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247