Zpět na výpis

Luxusní vila s výhledem na moře na ostrově Brač

4 1 ano 230m
ID: CH0089

Luxusní vila na prodej na ostrově Brač disponuje vyhřívaným bazénem a nabízí krásný výhled na otevřené moře. Součástí vily je rovněž sauna a vířivka.

Čtěte více

37 102 500 Kč

1 500 000 €

1 277 854 £

1 627 660 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní a prostorná vila s nádherným výhledem na ostrov Brač. V přízemí domu se nachází obývací pokoj, který má po úplném otevření velkých prosklených stěn na obou stranách jedinečnou rozlohu neuvěřitelných 300 m2. K dispozici je také kuchyň, jídelna, koupelna a sauna. Dům má také dvě terasy. Na jižní terase je malá zahrada s vířivkou pro šest osob a na severní straně budovy je terasa o rozloze 200 m2, které dominuje velký gril. Každý pokoj disponuje krásným výhledem na moře. K dispozici je také vyhřívaný bazén s terasou 55 m2. Interiéru a exteriéru dominují přírodní materiály, především kámen a dřevo, styl domu je moderně minimalistický bez příliš mnoha zbytečných kusů nábytku. Nábytek je většinou vyráběn na zakázku a to, co dává domu zvláštní relaxaci, je obrovský olivový háj a výhled na otevřené moře.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247