Zpět na výpis

Luxusní vila s výhledem na moře na ostrově Brač

4 1 ano 230m
ID: CH0089

Luxusní vila na prodej na ostrově Brač disponuje vyhřívaným bazénem a nabízí krásný výhled na otevřené moře. Součástí vily je rovněž sauna a vířivka.

Čtěte více

36 990 000 Kč

1 500 000 €

1 322 867 £

1 463 559 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní a prostorná vila s nádherným výhledem na ostrov Brač. V přízemí domu se nachází obývací pokoj, který má po úplném otevření velkých prosklených stěn na obou stranách jedinečnou rozlohu neuvěřitelných 300 m2. K dispozici je také kuchyň, jídelna, koupelna a sauna. Dům má také dvě terasy. Na jižní terase je malá zahrada s vířivkou pro šest osob a na severní straně budovy je terasa o rozloze 200 m2, které dominuje velký gril. Každý pokoj disponuje krásným výhledem na moře. K dispozici je také vyhřívaný bazén s terasou 55 m2. Interiéru a exteriéru dominují přírodní materiály, především kámen a dřevo, styl domu je moderně minimalistický bez příliš mnoha zbytečných kusů nábytku. Nábytek je většinou vyráběn na zakázku a to, co dává domu zvláštní relaxaci, je obrovský olivový háj a výhled na otevřené moře.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247